Şekilsiz Vücudunuz Varsa Çözüm Bölgesel Zayıflama Yöntemlerinde!

Şekilsiz Vücudunuz Varsa Çözüm Bölgesel Zayıflama Yöntemlerinde!

Şekilsiz Vücudunuz Varsa Çözüm Bölgesel Zayıflama Yöntemlerinde!
Editor: admin
22 Mart 2020 - 01:18 - Güncelleme: 22 Mart 2020 - 01:29

 Bölgesel yağlanma problemlerinin sebep olduğu sarkık görüntüler estetik olarak insanlara rahatsızlık veren problemlerdir. Bu probleme karşı sürekli olarak yöntem, krem gibi bakım ürünleri geliştirilmektedir. Son zamanlarda da gittikçe popüler hale gelmiş olan bölgesel zayıflama nedir, nasıl uygulama yapılır? Rahatsız olunan bölgesel kilolara karşı geliştirilmiş olan radyofrekans bölgesel zayıflama yöntemi nedir, etkileri nelerdir? Kadın erkek, küçük büyük, zayıf kilolu fark etmeden herkeste meydana çıkabilen selülit problemine karşı geliştirilmiş olan G5 masajı nedir, nasıl uygulanır? Bütün bu soruların cevaplarını her zaman yenilikçi olan ve teknolojinin getirilerinden faydalanarak hastalarına kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bölgesel zayıflama Bakırköy merkezli Beautyderm ile yaptığımız görüşmelerde öğrendik. Onlara bu konuda birçok soru sorduk ve aldığımız tüm cevapları derledik. Tüm detaylar haberin devamında. İşte Beautyderm’den öğrendiğimiz bütün bilgiler….
   Genel olarak kilolu biri olunmasa dahi, vücudun belirli bölgelerinde birikim gösteren yağlardan dolayı estetik görüntü olarak rahatsız olabiliyoruz. Bu problem için teknolojinin getirdiği ve her zaman güncellikten yana olan bölgesel zayıflama Bakırköy merkezli olan Beautyderm uzmanları tarafından uygulanan radyofrekans bölgesel incelme uygulaması bulunmaktadır. Genel olarak bütün insanlarda bacak ve kalça bölgesinde sıklıkla karşımıza çıkabilmektedir. Yağlanma miktarı kadınlarda erkeklere oranla daha fazladır. Konu her ne olursa olsun, kişi kim olursa olsun radyofrekans bölgesel zayıflama ile bölgesel yağlanmalarından kısa sürede kurtulabilir. Peki ya nedir bu radyofrekans bölgesel incelme yöntemi?
Radyofrekans Bölgesel Zayıflama
    Bakırköy merkezli olan Beautyderm Güzellik ve Sağlık Merkezi, estetik görünümün kişinin istediği ve ona yakışan şekilde olmasını sağlayan birçok yöntem kullanmaktadır. Bu yöntemler ile estetik açıdan problem edilen bütün konulara çare üretmekte ve her biri için kaliteli sonuç garantisi vermektedir. Radyofrekans bölgesel incelme yöntemi ile radyo dalgalarından faydalanarak insan vücudunda bulunan su iyonları aktif hale getirilmektedir. Böylelikle enerji açığa çıkar ve bölgesel olarak ısınma sağlanır. Bu uygulama sonucunda da selülitler yok olur, sarkmalar ortadan kalkar, yağlar erir, bağ dokuda artış yaşanır, kolajen sayısı artar ve daha bunlar gibi çok etkisi bulunmaktadır. Bölgesel zayıflama uygulamaları seansları, uygulama yapılacak olan bölgeye göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak; bacak ve kalça bölgesinde uygulama genel olarak 45 dakika ile bir saat aralığında sürerken, basen bölgelerinde işlem ortalama 25 dakika sürmektedir.
G5 Masajı
    Teknoloji gün geçtikçe daha çok ilerliyor ve bu ilerleme ile birlikte de zayıflama yöntemleri geliştiriliyor. Bu yöntemlerden en çok tercih edileni G5 masajıdır ve bu masaj teknikleri ile selülitlerden kolaylıkla kurtulma sağlanabiliyor. Bu masaj, masaja özel olan cihazla yapılmakta ve uygulama yapılacak olan bölgeye öncelikle bir titreşim yollanıyor ve gönderilen bu titreşimin etkisiyle de uygulama yapılan bölgede yağlar hızla eriyor. G5 masajı bu etkisi ile hem bölgesel zayıflama sağlıyor hem de selülit sorununu ortadan kaldırır. Bu masaj ayrıca toksinlerin atılmasını sağlar ve vücudun da daha sağlıklı bir forma kavuşmasını sağlar. Bu yöntem olumlu etkileri yanı sıra olumsuz etkiler de barındırıyor mu derseniz, cevabımız hayır olacaktır. Çünkü sağlık için herhangi bir tehdit içermemektedir.
    G5 masajı sırasında özel krem kullanılır ve bu kremin de destekleriyle yağlar çok daha hızlı yakılarak çok daha hızlı vücuttan atılırlar. Krem yanı sıra özel yağlar da kullanılabilmektedir ve bu uygulama ortalama 30 dakika sürmektedir. Uygulamadan tam sonuç için birkaç seans uygulanması gerekebilmektedir. Bu masaj, dikkat edilmesi gereken bir masaj tekniği olduğundan alanında uzman olan kişiler tarafından yapılmalıdır.
 
    Sizler de fazla kilolardan ya da özellikle bölgesel yağlanmalardan şikayetçiyseniz veya selülit probleminizden ağrısız kurtulmak istiyorsanız https://www.beautyderm.net/ web sitesini ziyaret edebilir ve gerekli olan bütün bilgilere ulaşarak tüm uygulamalar hakkında da detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bölgesel zayıflama İstanbul uygulayıcısı olan Beautyderm ile iletişime geçerek randevu da alabilirsiniz.
 

Bu haber 1756 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum