Sevgililer Günü Hediye İnternet 2021

Sevgililer Günü Hediye İnternet 14 Şubat 2021 kampanyası hakkında bilgilendiriyoruz. Sevgililer Günü bedava internet nasıl yapılır işte detayları.

Sevgiler gününün yaklaşması ile birlikte hediye internet kampanyaları da başlamış oldu. Bu vesileyle kullanıcılar her hangi bir ücret ödemeden hediye internetlerini almakta ve kullanmaktadır. Ülkemizde hizmet vermekte olan operatörlerin Sevgililer Günü Hediye internet 2021 kampanyaları yazımızda sizlere anlatılacaktır.

Türkcell 14 Şubat Bedava İnternet

Turkcell 14 Şubat Bedava İnternet

Turkcell bedava internet ile bazı zamanlarda kullanıcılarına jest yapmaktadır. Bu jestlerden birisini de gene 14 Şubat tarihi itibariyle yapacağını duyurmuştur. Operatör bu güne özel olarak 1 GB internet vereceğini belirtmiştir. 14 Şubat sevgililer gününe özel olarak ayrıca bedava internet dışında SMS ve konuşma da sunulacaktır. Hediyeyi almak için bir takım şartlar bulunmaktadır. Bu şartların yerine getirilmesi ve uygulanması ile birlikte hediye tanımlanacaktır;

 • Kampanya 14 Şubat 2021 tarihi çin geçerlidir.
 • GNÇ kullanıcısı olmak gerekmektedir.
 • 1 GB internet verilecektir
 • Türkcell hesabım bölümüne giriş yapılmalıdır.
 • Bana ne var bölümünün kontrol edilmesi gerekir
 • Burada bulunan 14 Şubat özel hediye al kısmından hediye hesabınıza tanımlanır.

Bazı hesaplarda hediyenin görülmediği söylenmektedir. Böyle bir durumda müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hediyenizin tanımlanmasını isteyebilirsiniz. Kampanya her hesabı kapsamadığından bu hediyeye muhatap olmayabilirsiniz.

Vodafone 14 Şubat Bedava İnternet

Neredeyse her fırsatta kullanıcılarına hediye vermeyi adet haline getirmiş olan Türkiye’nin en büyük telefon operatörlerinden olan Vodafone 14 Şubat hediye internet vererek gene kendisinden bekleneni yapmış oldu. Sunmuş olduğu kampanya ile birlikte her hangi bir ücret ödenmesine gerek bulunmadan kullanıcılarına bedava internet vereceğini resmi bir şekilde açıkladı. Hediye internetin alınması için ise bir takım şartlar bulunuyor. Bu şartların yerine getirilmesi ile birlikte hediyeniz hattınıza tanımlanmaktadır. Şartlar şu şekilde sıralanabilir;

 • Vodafone Yanımda uygulamasının kullanılması gerekmektedir.
 • Vodafone Sevgililer Günü kampanyaları yazan kısma giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Burada sizler için hazırlanmış olan hediyelerden birisini seçmeniz gerekecektir.
 • İşlem 14 Şubat itibariyle 48 saat içerisinde tamamlanabilir.

Hattınıza tanımlı bir hediyenin olmadığını söyleyenler arasındaysanız bu konu ile ilgili müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekecektir. Buradan sizlere bedava internet tanımlaması yapılabilir. Bazı kullanıcıların bedava internet hakkı olmayabilir. Vadofone bazı kullanıcılara sms veya konuşma hakkı hediyesi verecektir.

Türk Telekom 14 Şubat Bedava İnternet

Türk Telekom 14 Şubat Bedava İnternet

Türkiye de bulunmakta olan operatörler arasında en fazla kullanıcısı bulunan firma Türk Telekom firmasıdır. Markanın bu kadar fazla tercih edilmesinin sebebi son derece cömert bazı kampanyalarını bulunmasıdır. 14 Şubat tarihinin yaklaşması ile birlikte gözler Türk Telekom’a çevrilmiştir. Türk Telekom 14 Şubat Bedava İnternet kampanyasının bulunup bulunmadığı merak edilmektedir. Her sene olduğu gibi bu sene de 14 Şubat tarihinde bedava internet verilecektir. Bunun için yapılması gereken bir takım şeyler bulunmaktadır.

 • 14 Şubat Türk Telekom Bedava İnternet kampanyası 3 gün sürecektir.
 • Sil Süpür uygulaması açılması gerekmektedir.
 • Uygulama içerisinde sevgililer günü özel bedava internet yazan kısma giriş yapılmalıdır.
 • Burada size özel olarak verilmiş olan internet onaylanarak kabul edilmelidir.

İşlemlerin yapılmasıyla birlikte bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir. İnterneti 1 hafta içerisinde kullanmanız gerekmektedir. Hattınıza yüklenmesi gereken bedava internet ile ilgili bir sorun yaşamanız durumunda müşteri hizmetleri ile iletiyime geçerek sorunun çözülmesini isteyebilirsiniz.

yorum Yap