Sömestr Tatili

Hem öğrenciler hem de veliler için yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin ardından sömestr tatilini evinden uzakta geçirmek isteyenler, aileleri ile gidebilecekleri bir kış tatili planlayabilirler.

Sömestr Tatili

Hem öğrenciler hem de veliler için yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin ardından sömestr tatilini evinden uzakta geçirmek isteyenler, aileleri ile gidebilecekleri bir kış tatili planlayabilirler.

Sömestr Tatili
31 Ocak 2020 - 20:43


 

Hem öğrenciler hem de veliler için yorucu geçen bir eğitim öğretim döneminin ardından sömestr tatilini evinden uzakta geçirmek isteyenler, aileleri ile gidebilecekleri bir kış tatili planlayabilirler. Sömestr tatilini değerlendirmek için geç kaldığını düşünüyorsanız, son dakika indirimlerinden faydalanarak tatil organizasyonlarını yapabilirsiniz. Kış tatilini genellikle kayak merkezlerinde geçirebilir, kar sporlarıyla yorgunluğunuzu atarak keyifli ve huzurlu bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Kış Tatili Alternatifleri

 

Kış tatilini kayak merkezlerinde değerlendirmek isteyenler için Accor Hotels, bünyesinde bulunan farklı özelliklerdeki pek çok otel seçeneğiyle misafirlerini yıllardır en iyi şekilde ağırlar. Hem Türkiye’de hem de dünyada çok sayıda otelle hizmet veren Accor Hotels, bünyesinde bulunan Swissôtel, Novotel, Ibis, Pullman, Rixos Hotels, Mercure Hotels ve daha birçok markayla dünya çapında sıklıkla tercih edilir. Accor Oteller Grubu’na ait oteller arasından kış tatilinizi geçirebileceğiniz ideal oteli kolayca bulabilir, ailenizle birlikte yorgunluğunuzu atarak keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Kış tatili için Kayseri, Bursa ve İstanbul’u tercih edebilir, konaklama ihtiyacınızı Accor kalitesi ve güvencesiyle karşılayabilirsiniz.

Kayseri

Kış tatilini sömestr tatili ile birleştirerek ailenizle birlikte güzel bir yurt içi ya da yurt dışı gezisi planlayabilirsiniz. Kar sporları ve kış festivalleriyle hem yorgunluğunuzu atabilir hem de eğlenceli ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Kış tatili için yurt içinde Kayseri ve Bursa gibi şehirler ideal kayak merkezlerine sahiptir. Erciyes Kayak Merkezi ve Uludağ Kayak Merkezi, hem kar sporları hem de kış festivalleri açısından geniş fırsatlar sunar. Otel Ibis Kayseri ve Novotel Kayseri Otel’de konaklayarak şehir merkezine kolaylıkla ulaşabilir, şehrin tarihi ve turistik bölgelerini gezebilirsiniz. Erciyes Kayak Merkezine gitmek için düzenlenen servis imkanlarından faydalanarak kış tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bursa

Accor Hotels bünyesinde bulunan Mercure The Plaza Hotel ve Otel Ibis Bursa’nın indirimli rezervasyon fırsatlarından yararlanarak yerinizi ayırtabilir, sömestr tatilini ailenizle birlikte şehrin en iyi otellerinden birinde geçirebilirsiniz. Kış tatiliniz sırasında Uludağ Kayak Merkezi’ni ziyaret edebilir, kar sporları ve kış festivallerinin tadını çıkarabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük kış sporları merkezi olan Uludağ Kayak Merkezi’nde birçok yerli ve yabancı turistin kayak yapabileceği güvenli parkurlar bulunur. Kar sporları için geniş imkanlar sunan parkurları farklı zaman dilimlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek için çeşitli etkinlik ve organizasyonlara katılabilirsiniz. Kış tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz yerlerden biri olan Bursa, Accor Oteller Grubu’nun farklı özelliklerdeki otellerinin sağladığı konaklama imkanlarıyla tatil listelerinin başındaki şehirler arasında yerini alır. Kar sporları ve kış festivallerine ilgiliyseniz aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir kış tatili organizasyonu hazırlayabilir, unutulmaz bir tatil için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

İstanbul

Sömestr tatili için değerlendirilebilecek en güzel şehirlerden biri olan İstanbul, yerli ve yabancı turistler için farklı birçok konaklama fırsatına sahiptir. Accor Hotels, hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakası’nda bulunan pek çok oteliyle kış tatili için yerli ve yabancı turistlere büyük bir kalite ve özenle hizmet verir. Sömestr tatilinde ailesi ve sevdikleriyle birlikte İstanbul’da olmak ve aynı zamanda kar sporları yapmak isteyenler için Kartalkaya Kayak Merkezi sezon boyunca ziyaret edilebilir. İstanbul’dan günübirlik turlarla gidebileceğiniz Kartalkaya Kayak Merkezi’nde kar sporları yapabilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Kış tatilinizi, sömestr tatiline denk getirerek aileniz ve sevdiklerinizle birlikte farklı şehirlere gidebilir, kış mevsiminin ve kar sporlarının tadını çıkarabilirsiniz. Tatil için gideceğiniz farklı birçok şehirde Accor Hotels kalitesi ve güvencesiyle konaklayabileceğiniz çok sayıda otel seçeneği bulabilirsiniz. Accor Hotels bünyesinde olan farklı özelliklerdeki birçok otel arasından ihtiyacınıza ve bütçenize göre bir seçim yapabilir, sömestr tatilinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum