Tırnaklara Değişik Desenler Nasıl Verilir

Nail art modasını uygulamak isteyenler için tercih edilecek olan nailbox set evde rahatça uygulama yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Tırnaklara Değişik Desenler Nasıl Verilir

Nail art modasını uygulamak isteyenler için tercih edilecek olan nailbox set evde rahatça uygulama yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Tırnaklara Değişik Desenler Nasıl Verilir
14 Ocak 2019 - 11:12

Kolay kullanımının yanı sıra istediğiniz tasarımı 5 dakika içerisinde uygulamanızı sağlayacak olan nail box ile dilediğiniz her durumda daha şık ve gösterişli tırnaklara sahip olmanız sağlanabilir. Tırnaklarda özellikle farklı desenlerde uygulamak isteyenler için hazırlanmış olan set kısa süre içerisinde uygulama olanağı elde edilmesini sağlayabilir.
5 farklı konsept tasarım ile sınırsız şekilde uygulama seçeneği elde edilebilir. Tırnakların daha süslü görünmesini isteyenler için hazırlanmış olan set istediğiniz renk ve desenlerde uygulama yapılmasını sağlamaktadır.
Uygulama yapmak isteyenler için hazırlanmış olan nail box seti içerisinde 1 adet farklı desenlerden oluşmakta olan tasarım paleti, 1 adet spatula ve 1 adet silikon damga yer almaktadır. İlk aşamada uygulama yapabilmek için seçilen desenin üzerine istenilen renkte oje uygulanmalıdır. Daha sonrasında spatula yardımıyla desen üzerinde bulunan fazla ojenin sıyrılması sağlanmalıdır.
Daha sonrasında damgalama işlemi yapılmaktadır. Silikon damgalı desenin üstüne bastırılarak şeklin damgaya geçmesi sağlanmaktadır. Silikon damga yardımıyla tırnağınızın üzerine bastırarak desenin aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Kolay ve pratik uygulama imkanı sağlamaktadır. Sınırsız tasarım seçeneği sunulmaktadır. 5 dakika içerisinde nail art uzmanı olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Tırnaklarınızı farklı desenler ile süslemenize olanak sağlamaktadır. Aynı desenler defalarca uygulama yapılarak tırnakların şekillendirilmesini sağlayabilir. Evde profesyonel şekilde tırnak süsleme sanatının uygulanmasına imkan sağlamaktadır.

Elde edilecek olan sonuçlar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyenler gerçek kullanıcılar tarafından yapılan yorumları inceleyebilirler. Olumlu ya da olumsuz şekilde yapılmış olan yorumlar fikir sahibi olmak isteyenlerin merak ettikleri konularda görsel içerikler ile desteklenecek yorumlara ulaşmasını sağlamaktadır. Daha önce ürünü kullanmış olan kişiler tarafından yapılan yorumlar ürünü kullanmadan önce merak ettiğiniz her türlü konuda bilgi almanızı sağlamaktadır.
Seti satın almak isteyenler için belirlenmiş olan uygun fiyat seçeneği bütçenize uygun fiyat ile satın alma imkanı sağlamaktadır. Uygulanan kampanyadan yararlanmak isteyenler en kısa süre içerisinde ürünü sipariş vererek belirlenmiş olan fiyat üzerinden satın alma imkanı elde edebilirler. Beş farklı konsept tasarım üzerinden uygulama yapılmasını sağlayacak olan set için belirlenmiş olan uygun fiyat seçeneği sayesinde kullanıcılar evde tırnak tasarımı yapma konusunda sorunsuz kullanım olanağı elde edebilirler.
Tırnaklarda tasarım desenler uygulamak isteyenler için tercih edilecek olan nail box internet üzerinden verilecek olan nailbox seti siparişleri ile sorunsuz şekilde satın almaktadır. Türkiye genelinde gerçekleştirilen satışlar sayesinde seti kullanmak isteyenler kısa süre içerisinde oluşturacakları sipariş doğrultusunda ürüne sahip olabilirler.
Verilecek olan siparişler ile istenilen adrese kargo ile teslim yapılmaktadır. Kısa sürede gerçekleştirilecek olan teslimat sırasında faturalı şekilde gönderilecek olan ürün sorunsuz kullanım olanağı sağlamaktadır.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum