Türk Telekom Halkbank 50 TL Yükleme Kampanyası Başladı!

Türk Telekom kampanyalarına devam ediyor. Kullanıcılarına sürpriz yapmaya devam eden Türk Telekom Halkbank 50 TL Yükleme Kampanyası Başladı!

Hemen her ay güncellenen paketlerle sizlere Türk Telekom hediyeler vermeye devam ediyor. Müşterilerine özel olarak yapılan özel gün kampanyaları ile birlikte her ay farklı kampanya ile bedava internet kazanabilirsiniz. Kampanya katılım aşamaları öncesinde kampanyanın devam edip etmediğini öğrenmek için Türk Telekom’un resmi sitesini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Halkbank 50 TL Yükleme Kampanyasına Nasıl Katılabilirsiniz?

Halkbank’tan yükleme yapanlara bol bol internet kazandıran kampanya Türk Telekom’da başladı. Halkbank üzerinden 50 TL yüklediğiniz takdirde 2 hafta geçerli olacak 5 GB internet kazanabileceksiniz. Kaydolmak için HALKBANK yazıp 5555’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kalan internet paketinizi öğrenmek için KALAN HALKBANK yazıp 5555’e mesaj atarak sorgulayabilirsiniz.

Halkbank ile Türk Telekom iş birliğiyle siz değerli kullanıcılara sunulan bu kampanyaya dahil olmak için hattınıza Halkbank üzerinden 50 TL yükledikten sonra yukarıda sizlere söylediğimiz mesajı atarak kampanyaya dahil olabilirsiniz.

yorum Yap