Twitter Kimin ve Twitter Sahibi Serveti

Twitter kimin ve Twitter sahibi kimdir detaylı bilgilendiriyoruz. Twitter Sahibi nereli ve Jack Dorsey serveti hakkınta işte bilgiler.

Dünya çapında en büyük sosyal medya platformlarından birisi olan Twitter, pek çok kullanıcıya gündemden haberdar olmaları ya da günlük hayatından kesitleri takipçileri ile paylaşmaları adına kullanım ve üyelik izni vermektedir. Eğer istenen yaş sınırlarını karşılıyor iseniz bir Twitter üyesi olup dünya ve ülke gündemini bu mecra aracılığı ile de takip edebilirsiniz. Böyle büyük bir marka oluşturmuş olan isim ise JacK Dorsey adında bir girişimcidir ve platform sayesinde milyarder olmayı başarmıştır.

Twitter kimin ve Twitter Sahibi Serveti

Twitter Sahibi Nereli

Dünya üzerinde internet erişimine sahip olan pek çok kimsenin kullandığını bildiğimiz bu uygulamanın sahibi olan isim Jack Dorsey’dir ve bu isim Amerika Birleşik Devletleri vatandaşıdır.

Twitter Kime Satıldı

Amerika Birleşik Devletleri başkanlık yarışında bir dönem adı geçmiş olan isim Elliot Management Twitter uygulamasının çoğunluk hissesini satın almayı başarmıştır. Hem siyasi hayatı hem de mali yani finansal işleri için büyük bir kaynak ayıran ismin beklentileri sadece mali ve finansal hayatı açısından kendi isteklerini karşılamayı başarabilmiştir.

Jack Dorsey Dini

Twitter’in bir sosyal medya platformu olarak bizlere ulaşmasını sağlayan isim olan jack Dorsey, Hristiyanlık inancının Katolik mezhebi içerisine dahil olan bir insan olarak karşımıza çıkmaktadır.

Twitter Sahibi Serveti

Twitter in kurucusu ve sahibi olan Jack Dorsey’in serveti büyük büyük şirketlerle baş edebilecek ve hatta onları geçebilecek kadar fazladır.

yorum Yap