Uçankuş TV kimin?

Uçankuş TV kimin ve Uçankuş TV sahibi kimdir detaylı bilgilendiriyoruz. Uçankuş TV ne zaman ve kim tarafından kuruldu işte detayları.

Uçankuş Tv olarak bildiğimiz televizyon kanalının sahibi Can Tanrıyar’dır. Genel yayın yapmakta olan bu televizyon kanalı dahilinde izleyebileceğiniz içerikler arasında pek çok ilgi ve dikkat çekici içerik yer almaktadır. Maç yayınları, saat başı haberler, hava durumu tahminleri ve anlık olarak her türlü görüntünün yanı sıra pek çok dizi ve yarışmanın da mevcut olduğu bu kanalı izleyerek keyifli bir şekilde zaman geçirmeniz mümkün olacaktır. Uçankuş Tv televizyon kanalının genel yayın yönetmenliğini de Anılcan Tanrıyar üstlenmektedir.

Uçankuş TV Hayatın İçinden Programı Sunucuları

Uçankuş TV Hayatın İçinden Programı Sunucuları

Yeni bir yayıncılık hayatına adım atmak adına Seda Akgül’ün transfer olmasıyla başlayan programın sunucuları arasında onun dışında gazetecilik görevini başarı ile yürütmekte olan Sinem Yıldız ve Survivor yarışmasının yıldızı haline gelmiş isimlerinden Evrim Keklik gibi ünlü üç isim yer almakta ve bu isimlerin program dahilindeki varlıkları bile pek çok kişinin ilgisini çekip bu kanalı program saatinde açtırmaya yetmektedir.

Can Tanrıyar Hangi Partiden

Başarılı televizyon ismi Can Tanrıyar’ın siyasi hayatına dair neredeyse hiçbir bilgi bulunmamakla birlikte başarılı ismin televizyon ekranlarında ve diğer pek çok alanda gayet başarılı olduğunu yayınlanmış olan magazin haberlerinden görmemiz mümkün olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oğulcan Tanrıyar Kiminle Evli

Düğün haberleri duyulmuş olsa da kiminle evli olduğuna dair haberler magazin gündemlerine düşmemiştir.

yorum Yap