VETERİNER MALZEMELERİ EKİPMANLARI

VETERİNER MALZEMELERİ EKİPMANLARI

VETERİNER MALZEMELERİ EKİPMANLARI
30 Eylül 2019 - 23:04

Bandaj Ekipmanları ve Sargı Ekipmanları
Hayvanlara müdahale gerektirecek birtakım ekipmanlar bulunmaktadır. Bu ekipmanlar hayvanlara acil müdahale sırasında ya da acil müdahalenin sonrasında durumu iyileştirmek amaçlı kullanılmaktadır.
Acil müdahalelerden sonra yaranın mikrop kapmasını önlemeye yönelik ya da canlının o yaraya zarar vermesi durumuna yönelik olarak çeşitli bandaj ve sargılar veteriner malzemeleri olarak kullanılmaktadır. Bu malzemeler olabildiğince hassas olan canlıların yaralarını sarmaya ve acil müdahale sonrasında steril kalabilmesini saplamak amacıyla kullanılmaktadır. Bandajlara ve sargılara yönelik veteriner malzemeleri ürünlerini sitemizden dilediğiniz ebatlarda bulabilirsiniz. Oldukça teknolojik ve kolay bir şekilde pratiklik sağlayan yeni ürünler ile sizlere ihtiyacınız olan bütün malzemeleri sağlamaktayız.

Doğum Ekipmanları
İnek ve manda gibi büyükbaş hayvanların yavrulamasına yönelik, keçi, koyun gibi küçükbaş hayvanların doğumuna yönelik, at ve eşek gibi çiftlik hayvanlarının yavrulamasında yardımcı olmak amacıyla kullanılan ekipmanlara doğum ekipmanları denilmektedir. Evcil hayvanlardan daha büyük olan hayvanlarda hayvanların ölü doğum yapmaması adına, doğum sürecini hızlandırmak ve daha güvenli doğum gerçekleştirmelerini sağlamak amacıyla çeşitli ekipmanlar kullanılır. Özellikle insan gücünün yetmediği yerlerde bu ekipmanlar devreye girerek normal doğum olayını dakikalara indirebilirler. Hem hayvanın acı çekmeden doğum yapabilmesini sağlayan bu aletler aynı zamanda veteriner hekiminde işlerini kolaylaştırmaktadır. Ayrıca kolay doğum yapmış anne bitkin düşmez. Bu durum da yavrusunu doğumdan sonra anında sahiplenmesine ve emzirmek için gücünün yerinde olmasına işarettir. Her şey daha kolay doğum için ve aynı zamanda da ülke ekonomisine besicilik ile katkıda bulunmak içindir. Hayvan sağlığı, insan sağlığı ve ülke ekonomisi sitemizin donanımlı doğum ekipmanları ile daha fazla güven içerisindedir. Dilediğiniz veteriner malzemeleri uygun fiyata temin etmek için sitemizde ürün incelemesi gerçekleştirebilirsiniz.

Aşı Taşıma kapları ve Soğuk Zincir Ürünleri
Aşıların belirli bir derece soğuklukta muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ayrıca organların da nakil işlemleri için mikrop, bakteri vb. durumun üremesi adına, virüsün yayılmaması adına gene belirli derece soğuk ortamda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aşı taşıma kapları ve soğuk zincir ürünleri, bu gibi soğukta taşınması gereken durumlar için geçerlidir. Nakil kapları, aşı kapları vb. kapların steril ortamda, hava sıcaklığından muhafaza edilmesi adına olabildiğince özenli ve korunaklı olarak taşınması için sitemizde yer alan veteriner malzemesi ürünlerini incelemenizi tavsiye deriz. Hem uygun fiyata hem de aradığınız boyut ve ölçülerde birçok ürün yelpazesi ile sizlere geniş seçenekler sunmaktayız. Bu sayede olabildiğince hassas durumları özenli ve korunaklı yapmaktayız. Sizler de sitemizden veteriner malzemesi ekipmanları için yararlanabilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve sipariş için medikalgross.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum