Vodafone Eski Telefonu Getir Yenisini Al 2021

Vodafone Eski Telefonu Getir Yenisini Al kampanyasını başlattı. Vodafone eski telefonunuzu durumuna ve markasına göre 10.000 TL’ye kadar geri alıyor.

Vodafone Eskiyi Getir

Vodafone eskiyi getir kampanyasını resmi sitesinden duyurdu. Vodafone haberine göre; Vodafone mağazalarında eski telefonunuzun değerlemesi en son teknoloji uygulamalarıyla yapılır. Eski telefonunuzun değeri kadar indirim yeni telefon alışverişinizde anında yansıtılır. Şubat ayına özel 10.000 TL’ye varan indirimlerle telefonunuzu yenileme fırsatı tüm Vodafone Mağazaları’nda!

Peki sizin telefonunuz ne kadar eder? Bu soruyu cevaplamak için Vodafone sistem geliştirdi. Vodafone sitesine girerek telefonunuzun marka ve modelini belirleyin ve kaç para ile geri alınacağını öğrenin. Vodafone telefon değerleme sayfasına girmek için https://www.vodafone.com.tr/kampanyalar/vodafone-ile-yenile adresine tıklayın.

Vodafone Hangi Telefonları Geri Alıyor?

Vodafone her telefonu geri almıyor. Eski telefonun belirli özellikleri taşıması gerekiyor. İstenen özellikleri şöyle sıralıyalım.

  • Telefon açılıyor ve *#06# tuşlayarak ekranda IMEI görüntülenebiliyor olmalıdır. Cihazın yazılımdaki IMEIsi ve fiziksel üzerindeki IMEI eşleşiyor olmalıdır.
  • Dijital uygulama ile Wifi, ön&arka kamera, ekran dokunmatiği, parmak izi okuyucu, batarya durumu, hoparlör&mikrofon testleri yapılır. Bu dijital uygulama oldukça güvenlidir, telefonunuz içerisindeki herhangi bir bilgiye erişemez.
  • Sıvı teması var mı? Cihazların şarj soketinde ve sim yuvasında pas , korozyon ve küf gözlemliyor musunuz. Ekranında çatlak veya kırık var mı ve LCD sinde çatlak ve ya kırık var mı
yorum Yap