Yeni Rakı kimin

Yeni Rakı kimin ve Yeni Rakı sahibi kimdir işte detaylı bilgiler. İngiliz uyruklu Diageo firması ile Yeni Rakı bağı nedir detaylandırdık.

Ülkemiz dahilinde alkollü içki pazarında çok büyük bir öneme sahip olan satın alma olayı yaşandı. Dünyanın global çapta önde gelmekte olan alkol içerikli içecek üreticisi olan İngiliz uyruklu Diageo varlık değeri toplam miktarda 3.3 milyar Türk lirası olan Mey İçki firmasını satın aldığını duyurdu. Satın alım işlemini gerçekleştiren kişi tarafından yapılan açıklamanın içeriğine göre yılın kinci yarısında gerçekleşmesi tahmin edilmekte olan satın alma işleminin borç ya da öz kaynak temini ile finanse edilebileceği belirtilmiştir.

Tekirdağ Rakı Kimin?

Yıllar geçtikçe artan satın alım işlemlerinden birisi de Tekirdağ Rakı üzerinden gerçekleşmiş olup fabrika çevresi yoğun yerleşime açılmıştır ve fabrika şehir ortasında konutların arasında kalmıştır. Mey İçkinin satın alım işlemine onay vermesinde gösterdiği neden bu olurken bu Tekirdağ Rakı’yı satın alan isim ise Yeni Rakı’nın günümüzdeki sahibi İngiliz Diageo’dur. Aynı zamanda artık bu rakının üretimine Manisa ili sınırları dahilinde devam edilecektir.

Yekta Rakı Hangi Firmanın?

Mey İçki’nin sahibi olarak kendi ismini duyurmuş olduğu Yekta Rakı’nın akibeti Mey İçki şirket organizasyonunun İngilizler ile göstermiş olduğu yakınlık ve ilişkiye göre değişiklik gösterebilecek bir durumda yer almaktadır.

Altınbaş Rakı Kimin?

Altınbaş Rakı da diğer rakı markaları gibi İngiliz alkol içerikli içecek markası sahibi olan Diageo’nun imtiyaz haklarına sahip olduğu bir rakı markası olarak bilinir.

yorum Yap