Reklam
Reklam

Çocuğunuzun Dünyasında Neler Oluyor

Çocuğunuzun dünyasında 3 ile 7 yaş arası fiziksel ve bilişsel gelişim için dönüm noktası. Bu dönem boyunca çocuğunuzun gelişimine sizler de bizzat katkı sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun Dünyasında Neler Oluyor
Çocuğunuzun Dünyasında Neler Oluyor admin
Bu içerik 338 kez okundu.
Reklam

Çocuğunuzla yapacağınız her şey, onun hem ömür boyu hatırlayacağı anılar oluşturmasını sağlıyor, hem de kişisel gelişimine olumlu olarak etki ediyor. Yani siz ona ne verirseniz, çocuğunuz da aynı şeyleri size ve çevresine geri veriyor.

Günleri Daha Eğlenceli Hale Getiren 5 Çocuk Aktivitesi

Çocuğunuza verebileceğiniz en güzel hediye, onunla geçirdiğiniz zaman. Evde birlikte eğlenceli zamanlar geçirmeniz için aktivite önerilerimize göz atabilirsiniz.

1. Çocuğunuzla beraber keçelerle pek çok şey yapabilirsiniz. Renkli keçeler, çocuk odası için duvar süsü, çıkartmalar, çantalar ve yastık süsleri gibi birçok şey yaratmanızı sağlıyor.

2. Resim yapmayı seven çocuklarınız için boyama ve çizim temalı etkinlik günleri oluşturabilirsiniz. Her yaş için çizim ve boyama kitapları bulunuyor. Yaptığı çizimleri, çocuğunuzu desteklemek için evinizin duvarlarına asabilirsiniz.

3. Çocuğunuzun duvarları boyamasından hoşlanmıyorsanız odasının bir duvarını yapışkanlı duvar tahtaları ile kaplayabilir, her gün buraya bambaşka bir hayalini resmetmesini sağlayabilirsiniz.

4. Plastik kağıt ve bardaklarla ona bambaşka oyuncaklar tasarlayabilirsiniz. Yeni oyuncaklarını boyaması ve tasarlaması konusunda çocuğunuza da fırsat tanıyarak onu yeni şeyler üretmeye teşvik edebilirsiniz.

5. Her çocuğun hayali, evde çadır kurmaktır. Odasında ya da evin en güzel bölümünde çocuğunuza yeni bir alan yaratabilirsiniz. Haftanın belli günlerini çadır günleri yapmamanız için hiçbir sebep yok.

6. Eğitici aktivite kutusuna üye olabilirsiniz. Böylece her ay evinize yepyeni aktiviteler ve gerekli tüm malzemeler gelmiş olacak. Bizim favorimiz Pakolino aktivite kutusu!

Eğitirken Mutlu Etmenin Yolları: Oyun Kutusu

Zaman ilerledikçe etkinliklerde tekrara düşmemek için yaratıcı fikirler bulmanız gerekiyor. Çocuğunuzun her an değişen dünyasına adapte olurken aynı zamanda onu eğitebilmek ve mutlu edebilmek de mümkün... İşte tam da bu anda Pakolino önerimizi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. 3 - 7 yaş arası çocuklar için pedagog onaylı aktivite kutuları hazırlayan Pakolino, eğitici ve eğlenceli etkinlikler bulmanız için hep yanınızda. Pakolino, çocuğunuzun küçük ve büyük motor kaslarını geliştiren, birbirinden farklı ve orijinal aktivite kutuları tasarlıyor. Çocuğunuzun 3 ile 7 yaş arasında öğrenmesi gereken şeyleri eğlenceli içeriği ile destekleyerek 7 gelişim alanının, her ay gelen kutular aracılığıyla, tekrarla pekişmesine yardım ediyor. Pakolino'yla, bir kutudan yepyeni bir dünya çıktığına şahit olabilirsiniz.

Pakolino Eğitici Aktivite Kutusu, size bir ay boyunca 3 farklı aktivite seçeneği sunuyor. Aylık aktivite kutusu içeriğinde, aylık tema dergisi, 3 farklı aktivite için gerekli olan tüm malzemeler ve yönlendirmeler bulunuyor. Böylelikle size ve çocuğunuza, eğlenceli saatler geçirme şansı sunuluyor. Üyelik yaparak bu özel etkinliklerin kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.  Üye olmak için haydi, www.pakolino.com’a!

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Deri Eşyalardan İz Yapmış Sakız Lekesi Nasıl Temizlenir? Genel Temizlik Ürünü
Deri Eşyalardan İz Yapmış Sakız Lekesi Nasıl Temizlenir? Genel Temizlik Ürünü
Hamileliğe Hazırlanırken Yapılması Gerekenler
Hamileliğe Hazırlanırken Yapılması Gerekenler