Popo Estetiği

Kalçaları ile ilgili görüntü kaygısı duyan kişiler için popo estetiği en çok tercih edilen operasyon olmaktadır. Kalça germe, yağ dokusu transferi ve diğer yöntemler arasından kişinin yapısına uygun bir karar uzman doktor tarafından yapılan kontroller sonrasında verilmektedir.

Popo Estetiği
Popo Estetiği Tanitimweb
Bu içerik 679 kez okundu.

            Kalçaları ile ilgili görüntü kaygısı duyan kişiler için popo estetiği en çok tercih edilen operasyon olmaktadır. Kalça germe, yağ dokusu transferi ve diğer yöntemler arasından kişinin yapısına uygun bir karar uzman doktor tarafından yapılan kontroller sonrasında verilmektedir. Böylece operasyon sonrasında oturma ve kalkma, yürüyüş ya da koşu yapma gibi durumlarda tek bir sorunla dahi karşılaşılmaması amaçlanmaktadır. En etkili ve tesiri yüksek yöntem liposuction uygulaması olmaktadır. Bu metot yağ dokularının toplanması ve popo estetiği uygulanacak yere entegre edilmesidir. Böylece arzulanan görüntüye ulaşmak sadece bir kaç saatlik müdahale ile elde edilebilmektedir.

 

 Liposuction ve İmplant Alternatifleri

 

            Kalça ve popolarını etkin ve doğru bir şekilde biçimlendirmek isteyenlerin herhangi bir ağrı ya da acı duymadan bunu başarabileceğini de ifade etmek gerekir. Yeri gelmişken implant yönteminin de son zamanlarda yoğun bir biçimde uygulandığından söz etmek yararlıdır. Sizin için hangisinin daha uygun olacağına dair bilgileri https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html sitesiyle öğrenmek mümkündür. Operasyon sonrası 24 saat hastane de kontrol altında kalmak, ilk 1-2 hafta sadece yürüyüş egzersizlerinde bulunmak ve daha sonra ki süreçte aktif olarak spor yapabilmek gibi değerlere de özen gösterilmesi gerektiğini hatırlatmak gereklidir.

 

 Protez Yöntemi de Seçenekler Arasında

 

            Doktorun yapacağı muayene sonrasında gerekirse protez desteği ile de pop estetiğinin başarıyla yapılabildiğini görebilirsiniz. Bazen bu yöntemlerin sadece biri ya da bir kaçı istenilen görsel değere ulaşmak için kullanılabilir. Sizlerde https://www.gokhanhaytoglu.com/popo-estetigi.html adresinde konu anlatım videolarını seyredebilir, uzman destek için size geri dönüş yapmalarını sağlayacak formu doldurup hemen gönderebilirsiniz. Güven dolu bir hizmeti gerekli tüm donanıma sahip bir merkezle almak istediğiniz de artık daima birinci tercihiniz olacak burasıyla hareket etmeli ve pişman olmayacağınız kararlar verdiğinizi görebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı