3 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 3 Aralık 2017 pazar Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları?

3 Aralık 2017 günlük burç ve astroloji yorumlarını en güncel şekliyle okuyabilirsiniz... Gelecekte kendilerini nelerin beklediğini merak eden birçok kişi astroloji falına bakan mekanların kapılarında sıraya girmektedirler. Bu kadar önemli olan aslında kusursuz bir hayat istenmesinden kaynaklanmaktadır.

3 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 3 Aralık 2017 pazar Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları?
3 Aralık 2017 Günlük Burç Yorumları? 3 Aralık 2017 pazar Günlük Burç Ve Astroloji Yorumları? admin
Bu içerik 598 kez okundu.

 Gelecekte kendilerini nelerin beklediğini merak eden birçok kişi astroloji falına bakan mekanların kapılarında sıraya girmektedirler. Bu kadar önemli olan aslında kusursuz bir hayat istenmesinden kaynaklanmaktadır. Hayattaki doğru ve yanlışlar bilinmediğinden dolayı astrolojiye danışılıp, yardım alınmaktadır. Astroloji falına bakılması için mekanlarda saatlerce sıra beklemeden de mümkün olabilmektedir. Astrolojiye bakılmanın birden çok yöntemi bulunmaktadır.

 

 Ebced yöntemi; Bu yöntem kişinin kendi ismini ve annesinin ismini ebcet yöntemiyle hesaplayarak 12 ye bölünmesidir. Ebced sistemi Arap alfabesinin sayısal verilerine göre geliştirilmiş bir sistemdir. Alfabedeki tüm harfler sayısal verilere dönüştürülüp ebced yöntemi ortaya çıkmıştır.

 

 Doğum Tarihi; Doğum tarihine bakılarak hangi burcun özelliklerine sahip olunduğu belirlenmektedir. Doğumun gününün hangi ay da olunduğu bilinmesi ile kişinin hani gezegenin etkisi altına girildiği bulunmaktadır. Bu konuda en iyi sonuçları 12 burç takvimi vermektedir. 12 burç tarihlere göre sıralanarak kişinin burcunu kolay bir şekilde bulmasına yardımcı olmaktadır.

 

 Aylara göre etkilenen burçları gözlemleyerek gelecek hakkında yorumlar yapılabilmektedir. Bu sistemin uygulanması için yıldızların ve gezegenlerin hareketleri gözlemlenmesi gerekmektedir. Her bir gezegen belirli mevsimlerde kendi yörüngelerinde şekillenerek gelecek hakkında birçok şey anlatmaktadırlar. Astrolojiye bakılması için gezegenlerin ve yıldızların incelenmesi gerekmektedir.

 

 Koç, Akrep – Mars

 Boğa, Terazi – Venüs

 İkizler,Başak – Merkür

 Yengeç – Ay

 Aslan – Güneş

 Yay – Jüpiter

 Oğlak -Satürn

 Kova – Üranüs

 Balık – Neptün

 

 Bu bilgiler ışığında gezegenleri gün ve gün özellikleri takip edilerek astroloji falı bakılabilmektedir. Astrolojiyi önemli kılan gezegenleri ve yıldızları ne kadar tanımakla ilgili olmaktadır. Her mevsim değişen yıldızların hareketleri bir çok kehaneti anlatmaktadır. Astroloji gök bilim sayesinde ortaya çıkan geleceğe öğrenme yöntemlerinden sadece bir tanesi olmaktadır. Güneş’in etrafında dönen her bir gezegen kendi ışıkları sayesinde geleceğe yön vermektedirler.

 

 

 

KOÇ BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

İnsan ilişkilerine önem veriyorsunuz çevrenize karşı ılımlı davranıyorsunuz ve ancak kimi çevrelerden aldığınız tepkiler bütün motivasyonunuzu bozuyor. Herkes sizi sevsin istiyorsunuz ancak bunun mümkün olmadığını artık kabul etmelisiniz. Herkesin değil değer verdiklerinizin sevgisi sizin için yeterli olmalı. Kilolarınıza dikkat, sizi üzecek sonuçlar doğurabilir.

BOĞA BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Her şey hemen ve istediğiniz gibi olsun istiyorsunuz. Ancak biraz daha sabırlı olmalısınız aksi halde her istediğinizi hemen elde edemezsiniz ve bunu fark etmelisiniz. İlişkilerinizi birçok açıdan değerlendiriyorsunuz ancak bazı şeyler nedensiz bir şekilde hoşunuza gitmiyor. Aklınıza takılan şeylerin olması hayatınızı yavaşlatıyor ve siz onları çözmeden rahat etmiyorsunuz.

İKİZLER BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Aşk hayatınızda mutlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz ve bu mutluluk hayatınızda her döneme yansıyacak hatta uzun süredir aradığınız mutluluğu sonunda buldunuz. Son zamanlarda dikkatinizi yersiz olduğunu düşündüğünüz bazı tesadüfler çekiyor kafanızı böyle şeyler için fazla yormamalısınız. Hayatı oluruna bırakmak bazen iyi gelir.

YENGEÇ BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün güne enerjiniz düşük başlayabilirsiniz. Özel hayatınızda ilişkiniz, sorunsuz ve olağan akışıyla devam ediyor ancak bu size yetmiyor ve daha fazlasını istiyorsunuz. Tüm bunları isterken de partnerinizi zor durumda bırakıyorsunuz çünkü siz sürekli kaygılı ve tedirginsiniz. Biraz rahatlayın ve hayatın tadına varmaya çalışın.

ASLAN BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 22 Ağustos)

Söz konusu aşksa oldukça gözü kara birisiniz ancak buna rağmen yine de bazı şeyleri riske atmıyor ve cesurca davranmıyorsunuz. Doğru kişinin kim olduğunu düşünüyorsunuz şimdilik bilinmez ancak şu bir gerçek ki bu kişi sizin için ne ifade ediyor buna henüz karar vermiş değilsiniz. Aklınızda uzun uzun projeler var ve bunun için elbette hesaplamalar ve projeler yaptınız ancak adım atmayınca bunların hepsi boş biliyorsunuz.

BAŞAK BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün tatil artık işinizle ilgili konuları hayatınızın merkezi olmaktan çıkarmalı ve iş ile özeli ayırmalısınız. Kendinize ve ailenize zaman ayırmak hem size iyi gelecektir hem de daha verimli çalışmanıza yardımcı olacaktır. Bugün önemli bir ödeme için güzel haber alabilirsiniz. Hesapta olmayan bu haber gününüzü daha da güzel kılabilir.

TERAZİ BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 22 Ekim)

Bugün enerjiniz çok yüksek Sabah saatlerinde ailenizin size güzel sürprizleri olabilir. Önemsenmek sizin en büyük mutluluğunuz. Sevginin kıymetini biliyorsunuz ve çevreniz de sizin kıymetinizi biliyor. Parasal konularda kimi sorunlar önümüzdeki günlerde canınızı sıkabilir ama bugünden bunu düşünerek moralinizi bozmayın. Çünkü güzel haberler yakın zamanda gelecek.

AKREP BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Ekim - 22 Kasım)

Bugünlerde özellikle parasal konular nedeniyle bir hayli gergin ve sinirlisiniz. Ancak bu durumun size daha fazla zarar vermekten başka faydası yok. Sakin olmalısınız aksi takdirde sevdiklerinizin kalbini kırıp hem kendinizi hem onları üzeceksiniz. Yakın çevrenizin size desteği sorunların hızla çözülmesini sağlayacak. Şimdiden kaygılanmanız gereksiz.

YAY BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Özel hayatınızda aslında işler yolunda ancak kıskançlıklarınıza bir son verirseniz birlikte daha uyumlu bir çift olabilirsiniz. Oldukça kararlısınız ancak bu sizi bazen çekilmez yapabiliyor özellikle aşk hayatınızda kararlı olmak isterken bazen kıskanç olabiliyorsunuz. Kişisel zevklerinizden önce sorumluluklarınız geliyor bunun için daha dikkatli harcamalar yapmalısınız.

OĞLAK BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu gün küçük ama sizi bir o kadar büyük bir sevince boğan bir hediye alacaksınız bu sizi oldukça mutlu edecek aşkınız adeta kat ve kat artacak. İş hayatınızda ise oldukça sabırsızsınız bu imajınız sizin için iyi bir izlenim olmasa da şimdilik yapabilecek bir şeyiniz yok. Maddi konularda yeniden durum değerlendirmesi yapmanın tam zamanı.

KOVA BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 19 Şubat)

Aslında siz girişken ve samimi bir kiiliğe sahipsiniz. Ancak özel hayatınızda içinize kapanık ve kaygılı günler geçebilirsiniz. Bir süre kendinize zaman ayırıp düşünmenizde fayda var, daha ılımlı olursanız çözebilirsiniz aksi halde bu iki taraf için kayıp olurdu. Bugün sosyal hayatınızda hareketli saatler yaşayabilirsiniz ve önemli bir konunun çözümünde rol oynayabilirsiniz.

BALIK BURCU 3 Aralık 2017 Pazar GÜNLÜK BURÇ YORUMU (20 Şubat - 20 Mart)

Son günlerde takındığınız kuşkucu, güvensiz tavırları bir an evvel terk etmeniz gerekiyor. Yakında yapacağınız önemli bir görüşmede bırakacağınız son derece kendinden emin bir izlenim, size çok şey kazandırabilir. Özel hayatınızla ilgili yakın çevrenizden alacağınız kimi haberler canınızı sıkabilir. Ancak aslını öğrenmeden bir karar vermemelisiniz.

Astroloji günlük burç astroloji burçlar günlük burç yorumları burç yorumları günlük burç yorumları Günlük burç günlük burç burç yorumları haftalık burç 3 Aralık 2017 Aralık 3 Aralık burcu erkeği 3 Aralık hangi bu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı