Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Zigavus Forte

Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Zigavus Forte
Saç Dökülmesine Karşı Şampuan Zigavus Forte admin
Bu içerik 226 kez okundu.

Yazının başlığını oluşturan sağlıklı saçlarınız olsun sözünü bir temenni olmaktan çıkarıp bir gerçek haline dönüştürmek şimdi zor değil. Saç sağlığı genel sağlığın bir parçasıdır ve eğer sağlıklı beslenir, stresten uzak kalır, sağlıklı bir vücuda sahip olursanız saçlarınız da bundan payını alır. Böyle bir yaşam tarzında saç dökülmelerinin bile önüne geçebilirsiniz. Bu konuda kozmetik tedbirler de düşünebilirsiniz. Örneğin kişisel bakım malzemelerinizin başında gelen şampuanınızı da bitkisel ürün olarak seçin. Hem yüze, hem cilde hem de saç derisine direk etki eden şampuanlarda bol kimyasal katkılı ürünlerden uzak durun. Doğal formüllü bitkisel ürünler her zaman için uzman cilt doktorlarının tavsiyeleri arasındadır.

 

Sağlıklı ve güçlü saçlar herkesin özlemidir ve saç sonuçta dış görünüşün ayrılmaz bir parçasıdır. Fakat zamanla saç dökülmesinin herkesçe yaşanabileceği gerçeği de vardır. Gençler bile bazen bu konuda şikayet ediyor. Sonuçta hayatın yarattığı zorluklar hepimizi etkiliyor. Zigavus Forte ise zengin içerikli bitkisel bir şampuan olarak saç dökülmesine karşı güçlü bir savunma sağlamaktadır.

 

En Kaliteli Bitkisel Şampuan

Doğal formüllerin en kaliteli olanı şimdi Zigavus Forte Klinik Bakım Şampuanı adıyla, içeriği uzman dermatoloji laboratuarları tarafından onaylanmış, kalite ve ambalaj sertifikasına sahip ve şişelenmiş olarak sunuluyor. Zigavus Pharma markasının 2007 yılında ürettiği sarımsak özlü şampuanın içeriğinin güçlendirilmesiyle elde edilen yeni Zigavus Forte eczanelerdeki yerini aldı. Yenilenmiş içeriğinde fermente sarımsak filtresi ve saw palmetto bitkisinin özü esas iki hammaddeyi oluşturuyor. Saçın temel yapısı olan keratin proteini, diğer bitkisel ekstreler ve koruyucu enzimler de formülün içinde var. Sarımsak denince akla gelen koku ise ürünümüzde tümüyle izole edilmiş durumdadır, etiketler üzerinde görülen kokusuzdur ibaresi bunu anlatmaktadır.

 

İçerikteki Diğer Maddeler

Bahsedilen saw palmetto ve kara sarımsak bitkilerinden başka Zigavus Forte içeriğinde at kestanesi, ginseng, gingko bilboa gibi başka bitkilerin ektrelerinin de olduğu görülüyor. Ginsengin 5000 yıldır bilindiği ve Uzak Doğu’dan dünyaya yayıldığı, Gingko bilobanın ise Çinçe’de gümüş ve kayısı kelimeleri olduğu, bizde de beyaz meyve, kız saçı, fil kulağı gibi isimlerle tanındığı dip not olarak eklenebilir.

 

 

 

Detay: Saç Dökülmesine Karşı Forte Şampuan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı