Valfli Ambalajların Özellikleri

Valfli Ambalajların Özellikleri
Valfli Ambalajların Özellikleri isa yilmaz
Bu içerik 228 kez okundu.

 

Ambalaj sektörü içerisin de oluşan gelişimler ile her geçen gün teknolojinin ilerlemesiyle de yeni ürünler gündeme gelmektedir. Ürünlerin tazeliğini koruyacak şekilde tasarlanmış olan bu ürünlerin özellikleri sayesin de artık birçok alanda kullanıma hazır olan ambalaj çeşitleri türetilmektedir. Özellikle de gıda sektörü içerisin de ambalajın büyük bir önemi vardır ve sağlığımızı riske atmayacak şekilde gıdaları ilk gün ki tazeliğini koruyarak muhafaza etmesi o ürünlerin de kalitesini ön planda tutmaktadır. Bu yüzden de ambalaj sektörün de ki kalite oldukça önemlidir, sizlerin ürünleriniz ne kadar kaliteli olursa olsun ambalajınız yeterli derece de muhafazayı sağlayamıyorsa ürününüz müşterinizin tüketimine ulaşana kadar bozulmuş olabilir. Bunun için de daha iyi bir muhafazayı sağlayan ambalajları kullanmanız ürünlerinizin satışın da büyük bir etki olmaktadır. Bu sadece gıda sektörü alanında değil kozmetik ve hayvan yemlerini de yakından etkilemektedir. Tüketim aşamasında olan neredeyse tüm ürünlerde valfli ambalajlar  oldukça büyük bir etki göstermektedir.

Valfli Ambalajların Çeşitleri

                    Ambalajlar
ın da bir çeşitliliği vardır, tıpkı kalite değeri gibi ürünlere göre kullanım alanların da muhafazayı daha da üst seviyeye getirebilecek ambalaj çeşitlerini de doğru şekilde kullanmak önemlidir. Valfli ambalaj sistemi de bunlardan birisidir, özellikle de gıda ile temasa da uygun olabilirliği sayesin de ambalaj ürününüzü daha sıkı bir şekilde korumaktadır.

 

Bu üstün korumayı sağlayan valfli ambalaj birçok model ve farklı renk seçeneklerini de barındırmaktadır. Valfli Kraft Alüminyum Doypack, Valfli Alüminyum Doypack, Valfli Altın Alüminyum Doypack, Valfli Siyah Alüminyum Doypack, Kraft Alüminyum Yan Körüklü Torba, Valfli Kraft Alüminyum Yan Körüklü Torba gibi ürün gruplarını barındırmaktadır.

Valfli Ambalajların Özellikleri


               Valfli ambalajlar  en üstün özelliği ise kilit uygulanabilir olmasıdır, aynı zamanda da hava tahliyesi için ön tarafta Valf uygulaması bulunmaktadır.

Böylelikle de içeride ki ürünü bozacak olan hava tahliye edilir ve daha uzun yıllar boyunca da doğru bir şekilde korunması sağlanmaktadır. Ambalajın için de ki sıkışan havayı yok etmek için uygulanan Valf aparatı sayesin de mevcut hava dışarı verilir ve ürün tazeliğinden ödün vermez. Üstelik ambalajların tamamen doğal olması ile birlikte neme karşıda koruma sağlaması ürünlerinizi daha iyi bir şekilde muhafaza etmektedir.

 Gıda ürünleri, hayvan yemi, kişisel bakım aynı zamanda da güzellik ürünleri gibi tıbbi ürünler için ideal olan Valf ambalajları ürünlerinizi uzun yıllar boyunca rutubete karşıda koruyarak daha uzun sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Kısacası Valf ambalaj sistemi oksijen, rutubet gibi gözle görülmeyen fakat ürünlerinizi bozacak olan tüm maddelere karşı koruma sağlayarak ürünlerinizi ilk gün ki tazeliğin de bırakmaktadır.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı