IPHONE VE ANDROİD İÇİN EN İYİ KURSLAR

Iphone ya da android kullanıcıları telefonlarının en ince ayrıntılarına girip uygulamalara bile müdahale etmek istiyorlarsa çok şanslılar çünkü biz kariyer mimarı olarak size yeni uygulamalar üretmeyi öğretiyoruz.

IPHONE VE ANDROİD İÇİN EN İYİ KURSLAR
IPHONE VE ANDROİD İÇİN EN İYİ KURSLAR admin
Bu içerik 222 kez okundu.

Iphone ya da android kullanıcıları telefonlarının en ince ayrıntılarına girip uygulamalara bile müdahale etmek istiyorlarsa çok şanslılar çünkü biz kariyer mimarı olarak size yeni uygulamalar üretmeyi öğretiyoruz. Bu öğretimi sizin de isteğinize bağlı olarak verdiğimiz kurslarla sağlıyoruz. Size verdiğimiz kurslar:

·         Iphone kursu; size MAC, OS ve Iphone için uygulama geliştirmek amacıyla kullanılan Xcode arayüzünün kullanımını öğretir. Xcode  dışında Objevtice-C , Tab Bar Controllers, Tabe Views, Keyboard Input gibi geliştiricilerle Iphone’da  kontrol tasarımı, klavye, navigasyon gibi uygulamaları kontrol edebilirsiniz. Iphone eğitimi; işletim sistemine genel bir bakışla başlayıp geliştirilen projelerin uluslar arası kullanılabilir hale getirilmesine kadar uzanan bir eğitimdir.

·         Android kursu; temel proglamlamaya giriş dersi ile başlar. Java ve Eclipse kullanımı, Android uygulama geliştirme nesne yönelimli programlamalar, senkron programlama, Android studio ile programlama gibi dersler sonunda Android programlamaya tam olarak hakim olacaksınız. Android eğitimi GPS ile çalışılarak daha ileri seviyelere de taşınabilir.

Neden Kariyer Mimarı?

Kariyer mimarı bilgisayar kursu bu kurslarla size program yazmayı ve programlara tam anlamıyla hakim olmayı vaat ediyor. Yazılım konusunda bilgi sahibi olmak için basit internet sitelerinde vakit harcamayın nitelikli bir kursa gelerek kısa zamanda büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Kursumuz İstanbul’un farklı semtlerinde bulunmakta olup birçok seans seçeneğimiz de mevcuttur. Bize telefon ya da internet yoluyla ulaşarak eğitimlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı
Yolcu Otobüsü Refüje Çıktı