Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımın şu hakikatı görmelerini istiyorum, ya olacağız ya öleceğiz. Ya bunu oyunu bozacağız ya da bir asır daha ayağımızda prangalarla yaşayacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok admin
Bu içerik 865 kez okundu.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, "Tüm vatandaşlarımın şu hakikatı görmelerini istiyorum, ya olacağız ya öleceğiz. Ya bunu oyunu bozacağız ya da bir asır daha ayağımızda prangalarla yaşayacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Eskişehir il kongresinde konuştu.

 

 Erdoğan, "Ülkemiz gerek içeride gerekse sınırları dışında tarihinin en çetin mücadelelerinden birini veriyor. FETÖ, DEAŞ, PKK, YPG gibi terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz mücadele sadece bugünümüz için değil, istikbalimiz için hayati bir önemdedir. Ülkemizin geleceğini esir almaya yönelik kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok." diye konuştu.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan: "Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşkanı olarak diyorum ki bize saldıranlara karşı, kusura bakmayın, biz Osmanlı tokadını atarız."  

 

Daha sonra kongre salonuna geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2019 seçimleri ülkemiz seçimlerinin en önemlisi olacaktır. Bu seçimlerde demokrasi tarihimizin tüm kazanımlarımızın oylaması olacak" dedi. 

 

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

 

"Dünyada şu anda 1 numaralı havalimanını biz yapıyoruz. Şu anda bu yılın sonuna kadar yılda 150 milyon yolcu kapasiteli havalimanımız inşallah açılıyor. 2023'te bu sayı 200 milyona çıkacak. Buralara yan gelip yatarak gelmedik. Azmettik çalıştık çabaladık. İstanbul'da boğazda bizden önce 15 Temmuz köprüsü vardı, 2. Fatih Sultan Mehmet'ti bizde 3. köprüyü yaptık. Ama yetmedi bize madem dedmiz Fatih gemileri karadan yürüttü biz de trenleri denizin altından yürütelim dedik. Yetmedi bu defa Avrasya Tüneli'ni yaptık otomobiller geçiyor denizin altından. Bu dünya ile yarıştır. Şu anda THY dünyada ilk 7'nin içinde. En fazla noktaya uçma noktasında 1 numara. Şimdi istediğimiz yere istediğimiz gibi uçabiliyoruz."

 

"Bu hareketin kökleri Hıra dağındadır, Malazgirt'tedir, Söğüt'tedir, Dumlupınar, Sakarya, Çanakkale'dedir."

 

"Biz ana muhalefetin başındaki zat gibi 9 seçim kaybetmesine, görevde bulunduğu her süre bir seçim kaybetmesine rağmen koltuğa yapışanlardan olmadık. Bütüm makamlar milletimizin bize birer emanetidir. Biz makama, insana hizmet götürmek dışında bir anlam yüklemedik. Makamlara rant kapısı olarak bakanlar bu kutlu çatı altında asla barınamadılar"

 

"Tüm vatandaşlarımın şu hakikatı görmelerini istiyorum, ya olacağız ya öleceğiz. Ya bunu oyunu bozacağız ya da bir asır daha ayağımızda prangalarla yaşayacağız."

 

"BİZE SALDIRANLARA KARŞI OSMANLI TOKADINI ATARIZ"

 

"Ülkemiz gerek içeride gerekse sınırları dışında tarihinin en çetin mücadelelerinden birini veriyor. FETÖ, DEAŞ, PKK, YPG gibi terör örgütlerine karşı yürüttüğümüz mücadele sadece bugünümüz için değil, istikbalimiz için hayati bir önemdedir. Ülkemizin geleceğini esir almaya yönelik kirli tezgahları parçalamaktan başka şansımız yok. Afrin'de bu sabah itibariyle 1595 terörist etkisiz hale getirildi. Mehmedimiz düğüne gidiyoruz diyor. Birileri Afrin'e inmeyin diyebilir, bunu lüks görebilir. Birileri hala oralarda barış rüzgarları estireceğini zannedebilir. Türkiye Cumhuriyeti'nin Cumhurbaşbakanı olarak diyorum ki; bize saldıranlara biz Osmanlı tokadını atarız. Kilis'te Hatay'da 100'e yakın kardeşimiz şehit olacak biz ne diyeceğiz. Osmanlı'nın tokadını atarız. Aynı şeyi Cereblus'ta yaptık, El Bab'ta yaptık şimdi burada yapacağız. 3.5 milyon Suriyeli kardeşimizi kendi topraklarına göndereceğiz. Türkiye, kendi hedefleri yanında küresel adalet mücadelesinin de sancaktarıdır."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"