TSK: 2 asker şehit oldu

Zeytin Dalı Harekatı sırasında bir asker şehit oldu. Hakkari'nin Şemdinli bölgesinde de bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırıda bir asker şehit oldu, bir asker yaralandı.

TSK: 2 asker şehit oldu
TSK: 2 asker şehit oldu admin
Bu içerik 872 kez okundu.

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan bilgilendirmede, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında gerçekleştirilen operasyonlarda bir askerin şehit olduğu açıklandı.

 

Bilgilendirmede, şu ifadelere yer verildi:

 

"Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah'tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır, yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz. Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir."

 

HAKKARİ'DE BİR ŞEHİT

 

Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan bilgilendirmede, bugün bölücü terör örgütü mensupları tarafından Şemdinli'de gerçekleştirilen silahlı saldırıda da bir askerin şehit olduğu, bir askerin yaralandığı belirtildi. 

 

Bilgilendirmede, "Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir" ifadesi kullanıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"