ZenCash

Sağlam bir ekibe sahip olan ZenCash, sürekli yeni projeleri ile ismini duyurmaya devam ediyor. Yeni etkinlikler yeni projeler peşinde ilerlemek istiyor.

ZenCash
ZenCash admin
Bu içerik 1078 kez okundu.

 Sağlam bir ekibe sahip olan ZenCash, sürekli yeni projeleri ile ismini duyurmaya devam ediyor. Yeni etkinlikler yeni projeler peşinde ilerlemek istiyor. ZenCash'e baktığımız zaman piyasada 3.277.975 ZEN olduğunu görüyoruz. Toplamda üretilecek olan 21.000.000 ZEN bulunmaktadır. Bu rakama geldikten sonra üretim yapılmayacaktır. Ayrıca ZenCash'i tercih edenlere madencilik sistemi aktif şekildedir. Bu şekilde sizlerde ekran kartlarınız ile ZenCash kazabilir ve Zen ödülü alabilirsiniz. Market çapına baktığımız zaman şu anda 100 milyon dolarlık bir yatırım olduğunu görüyoruz. Bu yatırımın her artmasında ZenCash'in değeri daha da artacaktır. Üretilecek para miktarı az olduğundan dolayı diğer coinlere göre daha hızlı bir yükseliş sağlayan coinlere örnektir. Buna nazaran Zcash ve Zclassic coinlerini inceleyebilirsiniz.

Para miktarı az bulunduğundan bunların değerleri de yükselmiş ve yatırımcılarının yüzünü güldüren coinler olmuştur. Fork olarak baktığımızda bunlara bağlı olan ZenCash, yakın zamanda güzel değerler kazanarak hold yapan kişiler için büyük bir fırsat doğacak olduğunu söyleyebiliriz. Uzun vadeli bir yatırımda iyi yerlere gelecektir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"