Fabo Makine beton santralleri

Ülkemizin madencilik alanında kırma eleme ve konkasör tesisleri imalatında en büyük sektörlerden olan Fabo Makina yılların vermiş olduğu tecrübeyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Fabo Makine beton santralleri
Fabo Makine beton santralleri admin
Bu içerik 1052 kez okundu.

Ülkemizin madencilik alanında kırma eleme ve konkasör tesisleri imalatında en büyük sektörlerden olan Fabo Makina yılların vermiş olduğu tecrübeyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. 2003 yılından itibaren günümüze kadar yaptığı birçok tesisle hem yurt içinde olsun hem yurt dışında olsun en iyi hizmeti veren tanınmış şirketler arasında yer almayı başarmıştır. Ayrıca bu sektörde elinde bulundurduğu ürün çeşitliliği ile her türlü ihtiyacı da karşılayarak müşterilerinin mağdur olmaması amacıyla hızlı çalışmalar yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu tersiyer kırıcı, çeneli kırıcı ve daha birçok kırma işlemini yapan ürünlerle her türlü şekilde hizmetlerini veren Fabo Makine son yıllarda kurduğu tesislerle rekor seviyeye ulaşmış bir firma olarak görünmektedir.

Konkasör genel anlamda maden ocaklarında ve benzeri yerlerde çıkarılan büyük kaya parçalarını en küçük paçalara ayırma işlemine denmektedir. Böyle bir kuruluşun genel adına da konkasör tesisi denilmektedir. Genellikle konkasör kullanım alanları maden kırma eleme tesisleri, kentsel dönüşüm tesisleri taş kırma eleme tesisleri gibi birçok tesis alında konkasör işlemleri kullanılmaktadır. Konkasör mobil ve sabit olmak üzere iki çeşit olarak kullanım alanına sahiptir. Konkasör makineleri birçok tesis ve bölge alında kullanılan ilgili sektörlere hizmet verir. Bu makinelerin en fazla kullanım alanı olarak kentsel dönüşüm, maden kırma, taş kırma, agrega tesisleri olmaktadır.

 

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve mühendislik altyapımızla geliştirdiğinim çözümlerle standart ve proje bazlı yapıdaki mobil, sabip ve kompakt beton santralleri yüksek işletme özellikleri arayanlar için idealdir. Yapmış olduğumuz yüksek kalite ve güvenilirlikli beton santralleri ile ideal çözümler sunmaktayız. Fabo Makine beton santralleri düşük maliyetli bakım ve onarım, hızlı servis ile her koşulda sizlerin yardımında bulunarak kesintisiz performans alabilmenizi sağlamaktadır. İşletmelerin beklentileri doğrultusunda hareket ederek en iyi işi çıkarmak amacıyla her daim çalışmalarına devam etmektedir. Yalnız Türkiye değil yurt dışında da yaptığı özgün çalışmalarla kendinden söz ettiren Fabo Makine yükselişini sürdürmeye devam ederek dünya çapında da en çok tanınan isim olarak yer almayı hedeflemektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"