Estetik Burun Ameliyatı

Burun solunum ve koku alma duyusu olarak sağlık koşullarının kontrol edilmesi gereken uzvumuzdur. Bu bakımdan burunda meydana gelen eğiklik, yamukluk gibi şekil bozukluklarıyla...

Estetik Burun Ameliyatı
Estetik Burun Ameliyatı Seobaz
Bu içerik 917 kez okundu.

            Burun solunum ve koku alma duyusu olarak sağlık koşullarının kontrol edilmesi gereken uzvumuzdur. Bu bakımdan burunda meydana gelen eğiklik, yamukluk gibi şekil bozukluklarıyla burun eti sorunlarına yönelik olarak mutlaka estetik cerrahiye başvurmak gerekmektedir. Çünkü ileride farklı semptomlarla meydana gelebilecek olan sorunlarla karşılaşmamak için ihmal edilmeden burun estetiği tedavisine başlanmalıdır.

 

            Stajını Amerika'nın kaliteli tıp fakültelerinden Columbia Üniversitesinde yaparak burada aldığı deneyimleriyle ülkemizde rinoplasti alanında hizmet veren Dr. Eyüp Bozkurt Türkiye'de de kendi muayenehanesinde hastalarına en yeni teknikle burun estetiğine yönelik hizmet aktarmaktadır. Burun ameliyatı konusunda tüm hastalarının karşı karşıya kalmış oldukları sorunlara çağdaş tıp anlamında yaklaşarak hastalarının karşı karşıya kaldıkları sorunları estetik cerrahi yöntemiyle çözmektedir.

 

            Bunun yanında daha estetik, daha düzgün burun şeklinin oluşturulmasına yönelik olarak da estetik müdahale hizmeti vererek her anlamda kaliteli bir rinoplasti uygulamalarına yer vermektedir. Tamamen doğal estetik çözümlerle burun etinin ve burun çevresindeki tüm deformasyonun önüne geçerek Antalya burun estetiği muayenehanesinde hastalarına profesyonelce çağdaş tıp anlamında yetkin hizmetler vermeye devam etmektedir.

https://dreyupbozkurt.com/

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"