Kocasinan'da öğrencilere seminer...

Kocasinan Belediyesi, öğrencilerin çevre ve geri dönüşüm konusunda hassasiyetlerini arttırmak için eğitim seminerlerine devam ediyor.

Kocasinan'da öğrencilere seminer...
Kocasinan'da öğrencilere seminer... Onur KARAPINAR
Bu içerik 555 kez okundu.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kocasinan Belediyesi, binlerce öğrenciye ulaştığı çevre ve geri dönüşüm eğitimlerine yeni eğitim öğretim döneminde Mehmet Alçı İlkokulu'nda başladı.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, geri dönüştürülebilir atıkların yeniden ekonomiye kazandırılması ve çevreye daha duyarlı bireylerin yetiştirilmesi konusunda okullarda gerçekleştirdikleri eğitim seminerlerine düzenli olarak devam ettiklerini belirtti.

Başkan Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"Gelecek nesillerimize daha sağlıklı ve daha yaşanabilir bir çevre bırakmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla atıkların önemli izmir escortğunu biliyoruz. Bu konuda Kocasinan Belediyesi olarak yatırımlar yapıyoruz. Proje ve yatırımlarımızın yanı sıra çocuklarımızın çevre ve geri dönüşüm bilincini de erken yaşlarda edinmeleri geleceğimiz açısından büyük önem taşımaktadır. Bundan dolayı ambalaj atıkların doğru şekilde toplanması, ülke ekonomisine ve çevreye kazandırılması için eğitim seminerlerimizle çocuklarımızı bilinçlendiriyoruz."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Bu besinleri tüketenlerin dişleri daha sağlıklı oluyor!
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti
Kayseri mutfağının damak çatlatan lezzeti "Develi cıvıklısı"