Araçlarda Mini Onarım Hizmetlerimiz

Firmamız 2013 yılından beridir motorlu taşıtlar konusunda uzmanlığını konuşturarak hasarlı araçların orijinal alanlarını koruyarak onarım ve bakım işlemini yapmaktadır.

Araçlarda Mini Onarım Hizmetlerimiz

Firmamız 2013 yılından beridir motorlu taşıtlar konusunda uzmanlığını konuşturarak hasarlı araçların orijinal alanlarını koruyarak onarım ve bakım işlemini yapmaktadır.

Araçlarda Mini Onarım Hizmetlerimiz
30 Ocak 2019 - 14:02

Firmamız hizmetleri kapsamında yer alan mini onarım hizmeti yalnızca araçların dış bölgeleri ile ilgili olmayıp, araç iç aksamlarında görülen hasarların doğru şekilde onarılması için de gerekli hizmeti vermektedir. Firmamız bu hizmeti verirken firma prensibi olarak müşteri memnuniyetini de üst seviyede tutmaktadır.

 Araç Hasarlarına Karşı Kaliteli ve Hızlı Çözümler

Trafik kazaları ya da dış etkenler sebebi ile araçlarda oluşan zedelenmelerin durumlarına göre farklı yöntemlere dayanarak onarım işlemleri yapılmaktadır. Firmamız onarım işlemlerini yaparken öncelik olarak araçlar üzerinde ustalıklarını ve üstün yeteneklerini ortaya koymaktadır. Müşteri memnuniyeti açısından araçların hasar durumuna göre en doğru mini onarım hizmetleri sunulmakta ve bu hizmetler kapsamında hızlı çözümler elde edilmektedir.

 Araçların hasar durumları göz önüne alınarak araçların boya ve orijinal durumlarına dikkat ederek, mini onarımlar yapılmaktadır.

 Mini Onarım Hizmet Çeşitleri

Firmamız araçlar için aracın hasar durumuna göre farklı mini onarım hizmetleri sunmaktadır. Bu hizmetler arasında en sık tercih edilen hizmet türü ise boyasız göçük düzeltme hizmetidir. Ayrıca, koruma açısından boya koruma ve detaylı iç temizlik hizmetleri de firmamızın uzman personelleri tarafından verilmektedir. Araçlarda dış faktörler nedeniyle oluşan göçüklere karşı ise genellikle göçükleri vakumlama hizmeti verilmektedir. Boyalı araçlarda göçük olması halinde ise lokal boyalar üzerinde onarım hizmeti verilir. Bu hizmetlerin tamamı alanında uzman kadromuz tarafından verilmektedir. Bu nedenle, mini onarım hizmetine başlamadan önce uzman kadromuz aracınızla ilgili bir ön inceleme yapacaktır.

 Dolu Yağışında Kaporta Onarımı

Çevresel faktörlerin başında gelen ve araçlara en fazla hasar veren dolu yağışları araçların özellikle kaporta kısmında ciddi hasarlara yol açabiliyor. Dolu yağışına karşı hasar gören araçlara ve kaporta kısımlarına mini onarım sayesinde hızlı ve kaliteli çözümler sunabilmekteyiz. Dolu yağışından etkilenen araçlar için farklı yöntemler uygulanmakla beraber genellikle ittirme yöntemi kullanarak mini onarım yapılmaktadır. mini onarım sayesinde araçların diğer aksamlarına da zarar verilmemektedir. Tüm bu işlemler belli bir tecrübeye dayandığı için firmamız bu konuda büyük hassasiyet göstermektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum