Başkan Büyükkılıç, Erciyes’in Eteği Hacılar’da

İlçe ziyaretinde Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı makamındaziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, daha sonrailgili birimlerle birlikte Hacılar’da 2021 yılında yapılacak yatırımlarlailgili bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantıda konuşan Başkan Büyükkılıç, “Kayseri’mizin yanı başındabu şirin ilçemizde yapılan çalışmaları hem gözden geçirmek, hem deyapılacakları istişare etmek amacıyla değerli belediye başkanımız Bilal beyinmisafiri olduk. Gerçekten kıpır kıpır derler ya, sessiz sedasız vaat ettiği herhizmeti hayata geçirecek çalışmalar da yer alıyor ve onları da hayatageçiriyor. Çok şükür dayanışmanın bereketini yaşıyoruz. Biz birlikte bir anlamifade ederiz, bunun farkındayız. Hacılarımızın can dostlarına layık olmayolunda gayret gösteriyoruz” dedi.

Kentsel dönüşümden, asfalt çalışmalarına, kilitli parkeuygulamalarından millet bahçelerine, sosyal tesislerden okullara kadar iyi birnoktada olduklarını, el ele, dayanışma içerisinde çalışmaları sürdürdüklerinivurgulayan Büyükkılıç, “Erciyes’in hemen eteğinde olması, turizmin bir bakımamerkezi olması ve bu alanda gerekli çalışmaların yapılması buraya ayrıca birkazanım sağlıyor. Yüksek irtifanın bir ayağı burada olacak, Hacılar-Tekir arasıyolumuzun ihalesi yapıldı, süreciyle ilgili yer teslimi konusunda beklemeaşamasında, onu da takip ediyoruz. Herhangi bir problem yok, çalışkan, gayretliekip ile yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan da, yaptığıkonuşmada “Başkanımız, bize her zaman destek olup, yanımızda oldular.Devletimiz ile olan tüm işlerde gönülden destek veren bir büyüğümüz ilçemizde,eksik olmasınlar. 2020’de Büyükşehir’imizi yanımızda hissettik, 2021 yılında dayine desteklerini hiçbir zaman esirgemeyeceklerini biliyoruz. BüyükşehirBelediye Başkanımızın da hem ağabeylik, hem de başkanlık etmesinden dolayı onurduyuyor, keyif alıyoruz. Şehir doktoru dediğimiz Memduh Büyükkılıç ağabeyimizinde gerek büyükşehrimizde, gerekse ilçemizde yaptığı çalışmalar takdire şayan”ifadelerini kullandı.

yorum Yap