Başkan Büyükkılıç, Trompet Kavşak Modelini Yerinde İnceledi

 Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç, ulaşım yatırımları kapsamında 15 Temmuz Bulvarı ile FatihSultan Mehmet Bulvarı’nın kesiştiği kavşağa yapılması planlanan trompet kavşakmodelini yerinde inceledi. 

Şehrin iki önemli bulvarı olan Melikgaziilçesi Altınoluk Mahallesi’nde 15 Temmuz Bulvarı ile Fatih Sultan MehmetBulvarı’nın kesiştiği kavşağa, trompet kavşak yapılacak.

Bu kapsamda yapılması planlanan trompetkavşak modelini yerinde inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıçulaşım yatırımlarına hız kesmeden devam ettiklerini belirterek, “BüyükşehirBelediyesi olarak kar, kış dinlemiyoruz. Vatandaşlarımızı daha rahat ulaşımimkânlarına kavuşturmak için gayret gösteriyoruz. Bu amaçla Fatih Sultan MehmetBulvarı ve 15 Temmuz Bulvarı’nın kesiştiği noktada yapılacak trompet kavşaktaincelemelerde bulunduk” dedi.

Şehrin dört bir yanını birbirinden genişve modern yollarla birbirine bağladıklarını vurgulayan Başkan Büyükkılıç,vatandaşlara keyifle yaşayacakları bir Kayseri imar etmek için gece gündüz, karkış demeden çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

yorum Yap