Dünya Gümrük Günü’nde Başkan Büyükkılıç’a Ziyaret

Başkan Büyükkılıç, ziyarette yaptığı açıklamada, “Kamukurumu ve diğer kuruluşlarımızla dayanışma içerisinde üzerimize ne düşüyorsaher zaman yapacağımızı ifade ediyoruz.

Biz de dünyanın bir parçası olarakdostlarımızın bu günlerini kutluyoruz. Hakikaten güven duygusu içerisindedeğerli müdürümüzün Kayseri’de yaptığı çalışmaları takip ediyoruz. Kamu kurumuve diğer kuruluşlarımızla dayanışma içerisinde üzerimize ne düşüyorsa her zamanyapacağımızı ifade ediyoruz. Onlar da bu anlayış içerisinde bizlerle iş birliğinisürdürüyorlar” ifadelerini kullandı.

Kayseri Gümrük Müdürü Salim Bayram ise, Dünya GümrükGünü’nün tarihi seyri hakkında bilgiler vererek, bu kapsamda ziyaretlergerçekleştirdiklerini belirtti. Ziyarette, Dünya Gümrük Günü nedeniyle müdürlük olarak kanbağışı yaptıklarını belirten Kayseri Gümrük Müdürü Bayram, 72 personeli ileyaptıkları çalışmalar hakkında da bilgiler aktardı. 2020 yılı Haziran ayındaiyi bir ivme yakaladıklarını ifade eden Bayram, 2021’de de bu ivmenin sürmesinitemenni ederek destek talebinde bulundu.

Ziyaret sonunda Gümrük Müdürü Bayram, günün anısına BaşkanBüyükkılıç’a plaket takdiminde bulundu. Plaket takdiminde Başkan Büyükkılıç,Tapduk Emre’nin dergahına eğri odunun girmediği anekdotu ile Yunus Emre’yeatıfta bulunarak kendisine sunulan plaket için teşekkür etti.

yorum Yap