FE POWER JENERATÖR

FE POWER JENERATÖR

28 Ekim 2019 - 08:38

 
Elektrik kesintisi gibi durumlarda yardıma koşan en önemli icatlardan birisi jeneratörlerdir. Firmamız nezdinde satışı yapılan jeneratörlerin kalite bakımından diğer firmalar ile arasında büyük farklar bulunmaktadır. Doğru kalitede jeneratör seçimi yapmak insanlar için hayati derecede önem taşıyor. Satışını yaptığımız birçok jeneratör çeşidi bulunuyor. Dizel ve benzinli jeneratörlerin harcinde büyük ölçüde talep gören portatif jeneratör kullanışlı olmasının yanı sıra mobilite özelliğine sahiptir.  Kısa süreli elektrik kesintilerinde büyük jeneratörler kadar etkisi olmasa da kullanışlılığı bakımında çok daha fazla tercih ediliyor. Motorunun biraz daha güçsüz olması sebebi ile maksimum çalıştırma süresi 5 saat olarak belirlenmiştir. İçerisine motor yağı koyarak elektrik ihtiyacınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.
Büyük alanlarda ve elektriğin kesinti durumunda birçok olumsuz sonuca yol açabileceği yerlerde  yani yurt, site, devlet daireleri gibi bölgelerde benzinli jeneratör kullanılmaktadır.  Bu tür jeneratörlerin satışını büyük ölçüde yaparak müşterilerimizin jeneratör ihtiyacını en iyi şekilde ve en uygun fiyatlar ile karşılamaktayız. Bu konuya verdiğimiz önem sebebi ile birçok firma tarafından tercih ediliyoruz. Satışını yaptığımız benzinli ve uzun süreli elektrik ihtiyacınızı karşılayabilecek jeneratörleri tercih ederek verdiğiniz kararın ne kadar doğru olduğunu görebileceksiniz. Özellikle tercihlerinizi elektrik ihtiyacını karşılayacağınız alanın büyüklüğüne göre yaparak herhangi bir şekilde yanlış ve işinizi görmeyecek cihaz satın almanın önüne geçebilirsiniz. Firmamız müşterilerine jeneratörler ile ilgili birçok desteği sürekli olarak sunmaktadır. Benzinli jeneratörlerin garanti süreleri içerisinde herhangi bir arıza durumunda tamirleri servisimiz tarafından yapılmaktadır.
Jeneratör seçimlerinizde özellikle sdec jeneratör fiyatları konusunda firmamız içerisinde birçok jeneratör türü olması size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Bunun sonucunda ekonomik fiyatlar ile jeneratör ihtiyacınızı servis garantili olarak giderebilirsiniz. Verdiğimiz destek sürecinizde jeneratörü satın aldıktan sonra herhangi bir arıza çıkması durumunda ücretsiz değişim işlemlerini yaparak satışını yapmakta olduğumuz jeneratörlerin müşterilerimizi memnun etmelerini sağlıyoruz. İnternet sitemiz üzerinde bulunan birçok jeneratör arasından kendinize en uygun olanı seçerek ömür boyu bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Bu konuda özel fiyatlandırma ve indirim seçenekleri ile hiçbir zaman elektriksiz kalmayacağınızın garantisini verebiliriz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum