Fiyat / Performans Zımba Tabancası Ürün Önerileri

Fiyat / Performans Zımba Tabancası Ürün Önerileri

Fiyat / Performans Zımba Tabancası Ürün Önerileri

Fiyat / Performans Zımba Tabancası Ürün Önerileri

 Fiyat / Performans Zımba Tabancası Ürün Önerileri
21 Eylül 2019 - 20:24


Zımba tabancası, dekorasyon işleri için kullanılan bir el aleti modelidir. Duvar kaplamalarının takılmasında, mobilya döşemelerinde, kağıt asılmasında, yumuşak ağaç veya levhaların monte edilmesinde, dolapların suntalarının monte edilmesinde ve daha birçok iş için kullanılırlar. Kullanım alanları çok geniş olup, mobilya yapımında özellikle tercih sebebidir. Ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Zımba çakma tabancası dayanıklı yapıda olup, uzun ömürlü kullanımı bulunur. Zımba makinelerielektrikli ve mekanik olarak kullanılan modelleri bulunmaktadır.

Maestri ME80 Elektrikli Zımba Tabancası; kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bir modeldir. Çift izolasyonlu olup, verimli kullanım sunar. Emniyet tetiği olması sayesinde rahat kullanım imkanı sağlar. Elektronik olması sayesinde ergonomiktir. Zımba, 80 tip tel çakma özelliğine sahip olup, uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Verimli çalışma sağlar ve kısa sürede işleri halletmeye yardımcı olur. Kullanılan malzemenin yapısını bozmadan zımbalama işlemini gerçekleştirir. Derine çakmak için uygun burun yapısı bulunmaktadır. Bu yüzden her alanda kullanımı bulunabilir. Cam elyaf ile güçlendirilmiş olup, dayanıklı gövdeye sahiptir. Dayanıklı gövdesi sayesinde de dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı dayanıklıdır. Kaliteli yapısı ile fazlasıyla tercih edilen bir elektrikli zımba tabancasıdır.

Maestri ME606 Elektrikli Zımba Tabancası; sağlam yapıya sahip bir üründür. Siyah renkli olup, tasarımı açısından da düzgündür. Magazin kapasitesi 140 adet olup, rahat kullanım imkanı sağlar. Çift izolasyon özelliğine sahiptir. Emniyet tetiği bulunmaktadır. Bu sayede tehlikeli durumlar yaşanmasına engel olur. Cam elyaf ile güçlendirilmiş gövdesi ile darbelere karşı dayanıklıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, verimli kullanım sunar.

Rapid R33 Mekanik Zımba Tabancası; profesyonel kullanıcılar için uygun şekilde tasarlanmıştır. Gürültü azaltıcı özelliği ile rahat kullanım imkanı sunar. Ayarlanabilen güç mekanizması bulunur. Geri tepme özelliği bulunmamaktadır. Bu yüzden kolay ve basit şekilde kullanılır. Uzun zımba teli ya da sert materyaller için maksimum ayar seviyesine sahiptir. Kullanım alanları açısından ise kalın kumaş, deri, kanvas, afiş, etiket, branda, kağıt gibi birçok yüzeyde kullanılmaktadır. Kasası ve mekanik parçalarının hepsi tamamen çelikten üretilmiştir. Kullandığı zımba teli ise 6-14mm no 13 yuvarlak zımba telidir.

Zımba tabancası çeşitleri, birleştirme ve monte etme işlemlerini daha kolay şekilde halletmek üzerine tasarlanmışlardır. Bu yüzden en basit ve kolay kullanım imkanını sağlayan el aleti modelleridir.

Tüm zımba tabancası çeşitlerini ElektroMarketim üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum