GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR EVDEN EVE NAKLİYAT

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR EVDEN EVE NAKLİYAT

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE KADAR EVDEN EVE NAKLİYAT
21 Temmuz 2019 - 13:30

Ülkemizde evden eve sektöründe yıllarını vermiş birçok nakliyat şirketi mevcuttur. Kimisi 10 kimisi 15 kimisi 30 yılını vermiştir. Zorlu evden eve nakliyatta bu alanda kendisini uzun yıllardan beri bu sektöre adamıştır. Babadan oğla hatta dedelerden oğullara kadar bu meslek süregelmiştir. Firmamızın kuruluşu 1977’dir. Zorlu nakliyat günümüze kadar evden eve nakliyat hizmet ile uğraşmıştır.


Profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile ev taşıma hizmetleri sunmuştur. Sigortalı, güvenilir ve kaliteli nakliye hizmeti veren firmamız birçok taşıma hizmetinin altından kalkmıştır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye kadar taşıyan zorlu evden eve nakliyat , günümüze gelindiğinde %100 referanslı bir ev taşıma şirketi olmuştur. Bu alanda göstermiş olduğu başarılar vasıtası ile günümüzde çoğu nakliyat şirketi tarafından taktir ile karşılanmaktadır. Aynı zamanda firmamız her alanda olduğu gibi ofis ve eşya depolama alanında da kendisini ispatlamıştır.

PROFESYONEL EV TAŞIMACILIĞINDA ZORLU NAKLİYAT

Zorlu Nakliyat, ev taşımacılığını çok iyi bir biçimde organize etmektedir. Ücretsiz expertizleri ile taşınacak eşyaların genel bir keşifini yaparak taşıma tarihinde taşınan eşya hakkında eksi bir şey olmaması için yoğun çaba harcar. Taşımacılık hizmetlerinde çalıştırdığı bütün ekibi sigorta ve güvenilir elemanlarından oluşmaktadır. Yılların tecrübesine sahip olan bu firma her zaman aile şirketi olarak anılmaktadır. Bu yüzden evden eve nakliyat ve Şehirler arası nakliyat hizmetini yapan şahıslar Zorlu Nakliyatın bir aile bireyi olarak anılmaktadır. Siz dşayetli iş ortaklarımızda bu alanda kendisini en uygun şekilde ispatlamaktadır. Evden eve alanında Zorlu Nakliye ailesi daima en iyisi olmuştur.

Zorlu Nakliyat içeriğinde evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma hizmetleri daima Sigorta güvencesi ile sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Firmamız hiçbir ev eşyasını sigortasız bir biçimde yola çıkarmamaktadır. Bu hususta gerekli bütün titiziyeti taşıyarak hareket etmektedir. Yılların tecrübesini sizlerde yaşamak dilerseniz hemen arayın!


YORUMLAR

  • 0 Yorum