Hercai 38. Bölüm Fragmanı

Yeni bir Atv dizisi daha dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hercai 38. Bölüm Fragmanı

Yeni bir Atv dizisi daha dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Hercai 38. Bölüm Fragmanı
Editor: admin
25 Mart 2020 - 23:26

Yeni bir Atv dizisi daha dizi severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Hercai dizisinin imalini daha evvel Avrupa Avrupa ve Kocamın Ailesi dizilerinde olduğu gibi Mia Film üstleniyor. Çekimleri 18 Ocak'ta Mardin'de başlayan Hercai dizisi yakında ekranlarda olacak. Muhteşem Asır ve Payitaht Abdülhamid dizilerinde rol alan Akın Özözü, Hercai dizisinde erkek başrol olarak yer alıyor. Yeni Gelin dizisinden tanıdığımı Ebru Şahin ise dizinin bayan başrolünü canlandırıyor. Hercai dizisinin senaryosunu Eda Tezcan ve Feraya Şahin kaleme alırken rejisör koltuğunda Karadayı, Hayat Şarkısı ve Gülperi gibi dizileri de idareyen Cem Karcı oturuyor. Atv ekranlarının yeni dizisi Hicran'ın oyuncu kadrosunu Akın Özözü Miran Aslanbey, Ebru Şahin Reyyan Şanoğlu, Gülçin Santırcıoğlu Sultan Aslanbey, Serhat Tutumluer Hazar Şanoğlu, Ayda Aksel Azize Aslanbey, Macit Sonkan Nasuh Ağa, Serdar Özer Cihan Şanoğlu, Oya Unustası Gönül Aslanbey, Tansu Taşanlar Azad Şanoğlu, İnci Şen ve Eda Elif Başlamışlı gibi adlar oluşturmakta.

HERCAİ DİZİSİ MEVZUSU

Mardin kırsallarının en eforlu aileleri Şanoğlu ve Aslanbeyler birbirine can veresiye bir husumet beslemektedir. Aslanbey ailesinin oğlu Miran ve Şanoğlu ailesinin kızı Reyyan gönüllerinin birbirlerine kaptırırlar. Bu olanaksız aşkın tohumları bir intikam ateşiyle beraber atılmıştır. Aralarındaki aşkı bir yere kadar gizleselerde evvel her şey kendilerine itiraf edip sonra da ailelerinin karşısına dikilmeleri gereken günler de gelecektir. İki düşman aile, çocuklarının birbirine olan aşklarını görünce yapacakları ilk şey bu aşkı yasaklamak olacaktır. Aslanbey ve Şanoğlu aileleri birbirinden böylesine nefret ederken, iki aile arasında kız alıp vermek olanaksıza yakındır. Peki toplanıp ailelerinin karşısına çıkıp sevdalarına sahip çıkmayı mı, yoksa sevdalarını kalplerine gömüp yaşamlarına devam etmeyi mi seçecekler?

HERCAİ DİZİSİ KİŞİLİKLERİ

Miran Aslanbey Akın Özözü

Miran Aslanbey, Mardin'de oldukça tanınan, yöre ve eşraf milleti tarafından hürmet gören eforlu Aslanbey ailesinin oğludur. Babası Miran'ı veliahtı olarak görmektedir. Aslanbeyler'in düşmanı Şanoğlu ailesinin kızına aşıktır.

Reyyan Şanoğlu Ebru Şahin

Reyyan Şanoğlu, Aslanbeyler'in düşmanı olan Şanoğlu ailesine üyedir. Reyyan, düşman ailenin oğlu Miran'a aşıktır.


Hercai 38. Kısım Özeti


Hercai, yeni kısmı ile 27 Mart Cuma 2020 tarihinde atv ekranlarında olacak. Bu hafta yayınlanacak olan kısmı, yeniden birbirinden coşkulu büyümelere sahne olacak.

Bu haber 1483 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum