Kanada dil eğitimi konusunda marka haline geldi

Kanada dil eğitimi konusunda marka haline geldi

Kanada dil eğitimi konusunda marka haline geldi
05 Mart 2020 - 16:24


Herkesin hayalini süsleyen Amerika’nın kardeşi denilebilecek olan Kanada, hemen hemen Amerika’nın tüm özelliklerini taşımaktadır. Ülkenin genel yapısı, coğrafyası ve kültürünün nerdeyse birebir aynı olmasının yanında, konuşulan dilinin de aynı olması iki komşu ülkeyi kardeş ülke konumuna getirmiştir.

Kanada son yıllarda bünyesinde barındırdığı yabancı dil eğitimi veren okullarıyla daha fazla ön plana çıkan bir ülke haline gelmiştir. Kanada Dil Okulları denilince tüm dünyada marka olan çok sayıda kurum akla gelmekte ve İngilizceyi konuşulduğu bir ülkede öğrenmek isteyenlerin en çok bu ülkeyi tercih ettiği bilinmektedir. Kanada’da yaşam şartlarının Amerika ve İngiltere’ye göre biraz daha ucuz olduğu göz önünde bulundurulduğunda, Türkiye’den de en fazla yurt dışı dil eğitimi için Kanada’nın tercih edildiğini söylemek mümkündür.

Kanada Dil Okullarında eğitim almak isteyenlerin en büyük problemi buraya daha önce gitmiş birisiyle karşılaşarak bilgi ve tecrübe aktarımı yapmaktır. Bu konuda GoWest eğitim danışmanlığı firması devreye girmektedir. GoWest firması çalışanlarının büyük bir çoğunluğu alanında uzman ve defalarca yurt dışında eğitim görme tecrübesi yaşamış kişilerdir. Sizlerin karşılaşacağı problemleri defalarca yaşayan ve neyin yapılıp neyin yapılmaması gerektiği konusunda sizlere bilgi verecek olan GoWest sayesinde siz de Kanada’ya yabancı dil öğrenmeye gitme konusunda detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Kanada’da dil eğitimi almak ve daha fazla konu hakkında detaylı için her zaman www.gowest.com.tradresini ziyaret edebilir ve gerekirse “Bize Ulaşın” bölümünden GoWest’in uzman kadrosu ile görüşme sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum