KOZMETİK DEMİRBAŞ ÜRÜNLERİ

KOZMETİK DEMİRBAŞ ÜRÜNLERİ

KOZMETİK DEMİRBAŞ ÜRÜNLERİ
27 Temmuz 2019 - 11:05

Kozmetik denildiği zaman akla gelen güzellik salonları, kuaförler, cilt bakım klinikleri gibi yerler gelir. Bunun yanında günümüzde insanlar dış görünüşlerine eskiden olduğundan çok daha fazla önem verirler. Bu yüzden kozmetik sektörü de son zamanlarda oldukça fazla gelişim göstermektedir.  Bu hizmetlerin verildiği yerlerde birçok kozmetik ürünler ve makinalar kullanılmaktadır. Bizde bu yazımızda bilinen kozmetik demirbaş ürünlerini yazdık. Aşağıda bunları inceleyebilirsiniz.

Kozmetik Demirbaş Ürünleri Nelerdir?

1-) Leğen İçerikli Pedikür Ayaklığı: kozmetik sektöründe bir yenilik olan bu ayaklık sayesinde bu hizmette çalışan personeller oldukça rahat etmişlerdir. Çıkarılıp takılan leğen başlığı istenildiği zaman değiştirilebiliyor. Pedikür yaparken sürekli su değiştirme devrini kapatan bu yenilikçi sistem portatif ve katlanabilir olduğu için yer kaplamaz. Bu ayaklığın piyasa fiyatı 200 lira ile 500 Türk lirası arasında değişiklik gösterir.

2-) Çekmeceli Boya Arabası: bu boya arabası sayesinde hem boyaları muhafaza edecek yeriniz olacak hem de renkleri karıştırabileceğiniz ve deneyebileceğiniz bir masanız olmuş olacaktır. Arabanın üst kısmı ahşap ve çekmeceleri ise plastiktir tekerlekleri sayesinde hareket ettirebilir lazım olduğu zaman kullandıktan sonra tekrar yerine koyabilirsiniz. Bu boya arabasının sektördeki fiyatı 400 -  800 Türk lirası arasından değişir

3-)4 Motorlu Elektrikli Cilt Bakım Koltuğu:  Buda bu sektörde bir yenilik olmuştur 4 motorlu cilt bakım koltuğu kozmetik demirbaş ürünlerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Oldukça pahalı olan bu koltuk 270 dereye kadar sağa ve sola hareket etme özelliğine sahiptir. Baş boyun ayak ve bel kısımlarının da yükseltilip alçaltılabildiği bu koltuk oldukça kullanışlıdır. Bu koltukların fiyatları 8000 ile 10.000 arasında değişiklik gösterebilir.

4-) Manuel Cilt Bakım Koltuğu: bildiğimiz güzellik salonlarında maske yaparken uzandığımız ve ense kısmımıza bir uzun yastığın denk geldiği koltuktur. Güzellik salonlarında mutlaka bulunan bu koltuk sayesinde cilt bakımını çok daha rahat yapabilmekteyiz. Aynı zamanda pamuklu ve ortopedik olan yatağı ile uzanırken size kesinlikle rahatsızlık vermeyecektir. Bu koltuklar da oldukça maliyetli koltuklar olmakla birlikte piyasa fiyatları 2500 ile 3500 Türk lirası arasında değişir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum