Kuaförlük Kursu

Kuaförlük Kursu

Kuaförlük Kursu
16 Ocak 2020 - 21:08

Kuaförlük konusunda yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız bu sektör tam size göre. Hem getirisi yüksek hem de zevkli bir iş olan kuaförlük kursu hizmetlerini Altıer ekibi olarak sizlere en kaliteli hocalar vasıtasıyla veriyoruz. Meslek alanında profesyonel olan hocalar tarafından verilmeye devam eden meslek edinme kursları sürecinde ise birçok konuda da sizlere destek çıkmaya devam ediyoruz. Eğitim içerisinde Sakal kesimi, Saç kesimi, kesim becerileri gibi eğitimler sizleri beklemekte. Bu durumdaki süreçlerde tamamen uygulamalı ve teorik eğitimlerimiz ile bütün kursiyerlerimize iş istihdamı yaratmak için elimizden geleni yapmaktayız. İş arayan ve yeteneği olduğuna inanan bireylerin en çok başvurduğu çalışma programlarından da bir tanesi olarak bilinmektedir.
Eğitim kapsamında ders içerisi olarak göreceğiniz durumlarda ilk olarak başlangıç aşamasında hijyen ve bakım süreçleri ile eğitimlerimiz başlamaktadır. İkinci bölüme geçtiğimizde ise saç renklendirmeleri, röfleler, balyaj, seç kesimi, Brezilya fönü, maşa, saç kesimleri, gelin başı yapımı, kaş bıyık eğitimleri gibi birçok eğitim de detaylı şekilde verilmektedir. Daha sonrasında ise İş yeri açmak isteyen kursiyerlerimiz için iş yeri açılışı hakkında detaylı bilgiler, salon yönetimleri, müşterilerle ilişki gibi eğitimlerin de gerçekleştiği kuaförlük kurslarında bayan ve erkek kuaförlüğünün de bir çok detaylı eğitimi bulunmaktadır. Eğitim boyunca bütün teknik süreçler hakkında da bilginiz olması için özel eğitimlerimiz de paketler içerisinde bulunmaktadır.
Kuaförlük kursu içerisinde katılım sağlayan birçok öğrenci, bütün derslerin bitmesi sonrasında da geniş bir çalışma sahası içerisinde görev üstlenebilme olanaklarına da sahip durumdadırlar. İlk başta küçük ve büyük ölçekli kuaförler olmak üzere diğer çalışma olanları olarak, oteller, güzellik salonları, hastaneler, estetik merkezleri ve klinikler gibi birçok iş alanlarında da rahatlıkla yer bulabilmektedirler. Dünyaca ünlü set ekiplerinin içerisinde de çalışma imkanı ulan kursiyerlerimiz fazlasıyla rahat bir iş imkanı ile karşılaşmaktadırlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum