Raf Sistemi

Raf Sistemi

Editor: admin
22 Nisan 2020 - 01:46

Raf Sistemi
Günümüzde devasa marketler, AVM’ler, toptan satış marketleri vs. oldukça yaygınlaşmış şekilde hayatımızın merkezi haline gelmiş bulunmaktadır. Neredeyse her köşede, her ilçede bu gibi yerlere rastlamak mümkündür. Öyle ki buralarda ürün satışları açısından çeşitlilik büyük önem arz etmektedir. Ne kadar büyük bir dükkan sahibi olursanız olun ürünlerinizi belli sistemde ve özenle yerleştirmedikten sonra alan kaybına uğrar ve ürün çeşitliliğinizi sergileyemezsiniz. Bu durumda karşımıza raf sistemleri çıkmaktadır. Market raf sistemleri sayesinde marketlerin çok daha işlevsel olabildiklerini söyleyebiliriz.
Sadece gıda reyonlarında değil bir birinden çeşitli sektörlerde de alan tasarrufu oldukça önemlidir. Bir dükkanda hem çok çeşitli ürün bulunmalı, hem de ferah bir ortam sağlanabilmelidir. Bu durumda hareketli, sabit, büyük, küçük, kolanları çevreleyecek şekilde, kirişleri değerlendirecek şekilde, yapısal ve dayanıklılık açısından ürüne göre farklılık gösteren seçimler yapılabilmesi oldukça önemlidir ve bu seçimler profesyonel bir dokunuşa ihtiyaç duymaktadır. İşte bu noktada sizlere profesyonel tercihlerle en kaliteli seçenekleri sunuyoruz. 
Raf Sisteminin Sağladığı Kolaylıklar
Raf sistemleri sayesinde satışa sunulan ürünler daha görsel bir sunum halinde sergilenebilmekte olup kullanımı açısından da oldukça rahattır. Toptancılar için devasa boylarda raf sistemleri yapılabilmesinin yanında normal satış alanlarında daha standart boylarda raflar tercih edilerek müşterinin almak istediği ürüne ulaşımı kolaylaştırılmaktadır. Bunun yanında tercihe uygun boyutlarda da raf sistemi tesis edilebilmektedir.
Raf sistemlerinde görselliğin yanında sunduğumuz kaliteli malzeme ve sağlam işçilik ile de doğadan gelebilecek her türlü afete de hazırlıklı olmanızı sağlamaktayız. Sağlam monte yöntemleri ile deprem gibi doğal afetlerde raflarınızın sabit kalmasını ve kullandığımız kaliteli malzeme ile de hasarı en aza indirmeye çalışmaktayız. Depo raf sistemleri özellikle işlevsel özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerdir. Böylece depo alanlarının çok daha etkili bir şekilde hizmet sunmaları da mümkün olmaktadır.
Raf Sisteminde Çeşitlilik
Renk renk, model model, farklı boyutlarda ve farklı kesimlerde olan raf sistemlerimiz sayesinde iş yerlerinize alışıldıktan farklı görüntüler sağlayabilir, özel istediğiniz tasarımlar ile özgünlüğünüzü muhafaza edebilirsiniz. Yapısal olarak ahşap ya da metal türlerimiz olmakla birlikte boyutlarını isteğinize göre hazırlayabiliriz. Çelik raf sistemleri her geçen gün yoğun talep gören ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır.
Uzman kadromuz ve tecrübeli çalışanlarımız ile ürün temininden kurulumuna bir çok alanda güler yüz ve hoş söz esasına göre hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. En kaliteli ve en uygun modellere ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. www.netisraf.com sayfasında nitelikli raf sistemleriyle tanışabilirsiniz.
 

Bu haber 353 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum