Tesettür Etek Kombin Önerileri

Tesettür Etek Kombin Önerileri

Tesettür Etek Kombin Önerileri

Tesettür Etek Kombin Önerileri

Tesettür Etek Kombin Önerileri
06 Kasım 2019 - 22:02


Tesettürlü bayanların gerek günlük giyim tarzında gerekse özel günlerde en çok tercih ettiği kıyafetlerden biri de etektir. Tesettür etekler doğru kıyafetler ile kombin yapıldığında muhteşem görüntüler elde edilebilir. Bunun için kıyafet seçimlerinde özenli davranmak ve kişinin kendisine en çok yakışan modeli seçmesi gerekir. Tesettür modellerinde olduğu gibi tesettür etek modellerinde de sayısız çeşit vardır. Tahmin edildiği gibi tesettür etekler uzun boya sahiptir ve yine kapalı kıyafetler ile kombin yapılır. 

Uzun etek modelleri tesettürlü bayanlarda çok hoş ve zarif bir görüntü oluşturur. Özellikle zayıf bayanlarda uzun etek çok farklı durur ve bayanın tüm güzelliğini ortaya koyar. Tabi ki bu güzel ve narin görünümü elde etmek için doğru parçaları seçmeli ve küçük ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Özellikle uzun boylu kadınlar etek seçimi konusunda daha şanslıdır fakat boyunu kısa göstermek isteyen bayanlar yatay çizgili etek modellerini tercih edebilir. 


Giyim Kuşama Dikkat

Tesettür giyim kategorisi içerisinde birbirinden hoş uzun etekler bulunur fakat eteğin kendini gösterebilmesi için uygun kıyafetler ile tamamlamak gerekir. Örneğin çiçek desenli bir tesettür eteği beyaz gömlek ile kombin yapmak akıllıca olur. Bununla beraber sade model bir tesettür eteği yine kendisi gibi sade ve aynı renk ya da zıt rengi ile kombin yapmak da eteği ortaya çıkarır. Yani her zaman zıttın kullanmak da fayda var. Etek gösterişli bir modele sahipse kıyafet sade modele sahip olmalıdır ya da tam tersi de uygulanabiliniz. 

Tesettür etek kombini yaparken başa takılacak eşarp modeli de çok büyük rol oynar. Eşarbı da eteğin modelin uyumlu yapmak da çok hoş dururken eşarbı kıyafet ile uyarlayıp tek işlemeli modeli eteğe bırakmak da çok hoş bir görüntü olabilir. Tabi ki ayakkabı ve kullanılacak aksesuarları da uzun eteğe uygun bir şekilde seçmek gerekir. 


Renk Seçimi Çok Önemli

Tesettür etek seçimi yaparken önce rengini belirlemek de fayda var çünkü kullanılacak renge karar verdikten sonra kombin yapmak çok daha kolay oluyor. Sizler de farklı modellerde tesettür etek tercihi yapmak istiyorsanız https://www.tofisa.com sitesini tercih edebilirsiniz. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum